Yabancı Dizisi Ateş Kimdir ? İlker Kaleli

Yabancı dizisi Ateş kimdir karakteri oynayan oyuncunun gerçek adı ve oynadığı diziler nedir ? Yakışıklı oyuncu İlker Kaleli 2019 2020 yeni dizisi belli oldu. Dizinin senaryosu ve konusu da netlik kazanmaya başladığı son günlerde kulislerden gelen haberleri sizlerle paylaşmak istedik. İletişim ve instagram hesabı nedir?

Yabancı Dizisi Ateş Kimdir - İlker Kaleli

Yabancı Dizisi Ateş Kimdir ?

Ateş karakterini oynayan İlker Kaleli medya dünyasının önemli isimleri arasındadır. Özellikle genç kızların boyunu yaşını ve sevgilisini merak ettiği oyuncu daha önce hangi dizilerde oynuyordu eğitimi ve geçmişini yakından tanıyalım.

Yabancı Ateş İlker Kaleli Kimdir ?

Show Tv 2019 2020 dizileri arasında yer alacak Yabancı dizisi oyuncuları bir bir belli olmaya başladı. Ateş karakteri ile karşımıza çıkacak İlker Kaleli’nin partneri için görüşmeler devam ediyor. Senaryoda Ekin adı ile yazılı rolü oynamak için güzel oyuncu Pınar Deniz ile görüşmeye başlayan O3 Medya sözlü olarak anlaşmaya vardık dedi. Pınar Hanım’ın senaryoyu okuyarak imza atmasından sonra alt oyuncular tamamlanarak çekimlerine başlanacak.

İlker Kaleli Kimdir ?

11 Mayıs 1994 İstanbul doğumludur. İstanbul Yenibosna’da bulunan Kültür Üniversitesi’nde Sanat Yönetimi okumuştur. LAMDA Oyunculuk Okulu’nda eğitim aldıktan sonra lisansı ile ajanslara üye olmuştur. Kayıp Şehir dizisi ile bir anda parlayan oyuncu bu sezon Show Tv’de Yabancı dizi oyuncuları arasında baş rol oynayacaktır.

İlker Kaleli Boyu, Yaşı Kilosu ve Sevgilisi Kim?

Ateş karakterini oynayan İlker Kaleli boyu yaşı ve eşi kimdir merak ediliyor. Kendisinden 4 yaş büyük 1980 doğumlu Burçin Terzioğlu ile 2014 yılından beri evlidir.

  • Boyu: 1,77
  • Yaşı: 35
  • Kilosu: 68

Yabancı Ateş İlker Kaleli Dizileri

Başarılı oyuncu bu yıl Yabancı dizisi ile 5. projesine imza atmıştır. Bundan önce rol aldığı dizileri nedir sanatçımızı hatırlayalım

  • 2012 Son Alper Yardımcı Karakter
  • 2012-2013 Kayıp Şehir İrfan Başrol Oyuncusu
  • 2013 Kayıp Faik Şaşmaz Başrol Oyuncusu
  • 2015-2017 Poyraz Karayel Ahmet Poyraz Karayel Başrol Oyuncusu
  • 2019 Yabancı Ateş Başrol Oyuncusu

Ayrıca başarılı oyuncu Silsile filminde baş rol oynamış tekstil firması Mavi’nin reklam yüzü olmuştur. Az proje sayısına rağmen 20 den fazla önemli ödül kazanmış bir çok yeni ödüle ise adaydır.

Yabancı Ateş İlker Kaleli İletişim ve İnstagram

Yabancı dizi oyuncuları arasında baş rol oynayan İlker Kaleli iletişim hesabı olarak İnstagram tercih etmektedir. Sürekli güncellediği sayfası sayesinde yakışıklı oyuncu 1 milyondan fazla takipçi sayısı ile dikkat çekmektedir. Siz de kendisi ile iletişim kurmak isterseniz @ilkerkaleli tagını sosyal medyada bulup yazabilirsiniz.

Yabancı dizisi Ateş kimdir oyuncuları arasında Ekin rolünü kim oynayacak? İlker Kaleli boyu yaşı sevgilisi hakkındaki detayları konumuzda bulabilir başarılı oyuncunun oynadığı dizileri liste halinde konumuzdan okuyabilirsiniz. Siz Ateş karakteri için ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmından bize iletiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.