Yabancı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni Konusu Özeti

Show TV ekranlarında yeni sezonda başlayacak dizilerden birisi de Yabancı isimli dizi oldu. Yabancı dizisi deyince Yabancı ülkelerde çekilmiş Türkiye’de gösteriler bir kız olarak algılamayın, bu ülkemizde yerli oyuncular da çekilmiş ama dizinin adı yabancı olan yepyeni bir dizi. Show TV ekranlarında yayınlanması bekleyen yabancı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var yabancı dizisinin konusu ve özeti hikayesi nasıl yabancı dizisinde kimler var yapımcısı yönetmeni ve oyuncu kadrosu hakkında sizlere burada bilgiler vereceğiz.

Yabancı Dizisi Kadrosu Kanalı Yapımcı ve Senaristi

Q3 medyanın Show TV ekranları için hazırlayacağı yeni sezon dizilerinden birisi olan yabancı isimli dizinin oyuncu kadrosu henüz netleşmediği için sizlere detaylı bilgiler veremesek de senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme almış olduğu yabancı dizisinin yeni sezonda Show TV’de ekrana geleceği kesinlik kazandı. Yabancı isimli dizinin adı değişir mi yepyeni bir isim ile karşımıza çıkar mı şimdilik bilemiyoruz ama kod adı olarak yabancı ismi verildi bile.Yabancı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Kanalı Show tv

Yabancı dizisinin senaryosunu yazan Deniz Akçay’ın oldukça farklı ve kaliteli bir iş çıkaracağı ve şimdiden hem oyuncu kadrosuyla hem de dizide adı geçen İlker Kaleli’nin sergileyeceği performansta ilgili çok güzel haberler gelmeye başladı. Eğer büyük bir değişiklik olmazsa Yabancı dizisi Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. yabancı dizisinin oyuncu kadrosunda ilk olarak adı geçen oyuncu İlker Kaleli oldu. Son olarak Poyraz Karayel dizisi ile izlemiş olduğumuz İlker Kaleli’nin yabancı dizisinde oynayıp oynayamayacağı şimdilik kesinlik kazanmasa da oyuncudan haber beklenildiği bildirildi.

Yabancı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni Konusu Özeti

Eğer İlker Kaleli yabancı dizisinin kadrosuna dahil olursa uzun bir aradan sonra yepyeni bir dizi ile Show TV’de sevenlerinin karşısına çıkmış olacak. Bir süredir seyirciden uzak kalan İlker Kaleli’nin yabancı dizisinden gelen bu teklifi çok sıcak büyük ihtimalle bu teklifini kabul edeceği bize gelen bilgiler arasında. Yabancı dizisi ile ilgili İlker Kaleli dışında herhangi bir oyuncu adı geçmezken çok kısa süre içerisinde oyuncuların belli olacağı ve tüm oyunculara teklif götürülerek Q3 medyanın kısa süre içerisinde yabancı isimli dizisinin kadrosuna oluşturacağı belirtiliyor.Yabancı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Kanalı

Yabancı dizisinin oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor yabancı dizisinde hangi oyuncular yer alacak yabancı dizisinin Show TV’de ne zaman ve hangi gün yayınlanacağı şimdilik bilinmezken yabancı dizisinin yaz sezonunda veya 2019-2020 sezonunda Show TV’de ekrana geleceği ve Q3 Medya tarafından izleyicilere sunulacağı ve İlker Kaleli’nin teklif götürülen ilk başrol oyuncusu olduğu şimdilik ilk öğrendiğimiz bilgiler arasında. İlerleyen günlerde daha detaylı bilgileri sizlere sunmaya ve Yabancı dizisi ile ilgili bilgileri haberleri burada sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Yabancı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni Konusu Özeti ve haberlerini sizlere sunmaya devam edeceğiz bu sayfada..

Yabancı Oyuncuları Kimdir ?

Yabancı dizisinin oyuncuları tek tek belli olmaya başladı. İlker Kaleli’nin başrol oynadığı dizide set arkadaşları kim oldu? Konumuzda bulabilirsiniz.

Ferit Aktuğ

17 Kasım 1978 doğumlu Türk aktör diziye dahil oldu. Baş rol yardımcısı olarak projeyi şuanda eline alan aktörün geçmişini hatırlayalım. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur. Birçok dizide rol alsa da Kavak Yelleri dizisindeki Efe’nin abisi olarak hatırlıyoruz. Star Tv’nin Aramızda Kalsın dizisinde Mahir, Fox Tv’de yayınlanan Kördüğüm dizisinde Genco karakterine hayat vermiştir. 2019 2020 sezonu için yeni projesini açıklayan Ferit Aktuğ Yabancı dizisinin oyuncuları arasında olacak.

Ferit Aktuğ Yabancı Dizisi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Mart 2019