Yağmur Ünal ve Kardeşi Irmak Ünal Dolunay Dizisinde Buluştu

Ekranın yeni dizilerinden biri olan ve oldukça iddialı bir giriş yapmak için gün sayan yeni diziye yeni oyuncular dahil oluyor. Yağmur Ünal ve Kardeşi Irmak Ünal Dolunay Dizisinde Buluştu. Star tv ekranlarında yayınlanacak olan Dolunay dizisi iki kardeşi buluşturdu. Uzun süredir ekranda görünmeyen Ünal kardeşler için bir ilk olacak.

Yağmur Ünal’ın yapımcılığını üstlendiği, Star tv ekranlarında yaz dizisi olarak yayına girecek “Dolunay” dizisi kardeşleri ilk kez bir araya getirdi. Zeynep karakterine hayat verecek olan güzel oyuncu Irmak Ünal dizinin afiş çekimlerine katıldı ve dizinin çocuk oyuncusu Alihan Türkdemir ile set boyunca güzel anlar yaşayıp bol bol resim çektirdi. İşte o resimlerden birisi.

Türk sinemasının duayen isimlerinden olan Türkan Şorayun ismini koyduğu dizi Dolunayın başrollerinde Özge Gürel ve Can Yaman yer alacak. Özge Güzel Kiraz mevsimi dizisi ile çok popüler olmuş ve oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştu. Can Yaman da Son oynadığı Hangimiz Sevmedik ile popülaritesini artırdı. Sizler için Dolunay dizisinde kim hangi rolde karakterde hepsini yazdık. İşte tüm detayları ile yeni dizi Dolunayın tam kadrosu dizihaberi.tv farkıyla sizlerle..

DOLUNAY DİZİSİNDE HANGİ OYUNCULAR VAR, DİZİDE KİM KİMDİR?

Can Yaman (Ferit), Özge Gürel(Nazlı), Hakan Kurtaş(Deniz), Türkü Turan (Alya), Balamir Emren (Engin), Alara Bozbey (Nilufer), İlayda Akdoğan (Asuman), Berk Yaygın (Tarık), Necip Memili (Hakan), Öznur Serçeler (Fatoş), Yeşim Gül (Leman), Özlem Türay (İkbal), Emre Kentmenoğlu (Bekir), Irmak Ünal (Zeynep), Mert Yavuzcan (Demir), Alihan Türkdemir (Bulut) karakterlerine hayat verecekler.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.