Yakup Kadri Karaosmanoğlu’nun eşinin Fransızca olan kartvizitinde “Madame L. Karaosmanoğlu” yazarken Türkçe olanında ne yazardı

Yakup Kadri Karaosmanoğlu’nun eşinin Fransızca olan kartvizitinde “Madame L. Karaosmanoğlu” yazarken Türkçe olanında ne yazardı? sorusunun cevabı. Kim Milyoner Olmak İster 11 Nisan 2020 tarihli Kenan İmirzalıoğlu‘nun sunduğu yarışma her Cumartesi günü saat 20:00’da ATV Ekranlarında! Bugün 1 Milyon için yarışacak yarışmacı Tuğçe hanım. İşte Tuğçe hanım’a sorulan 125 bin değerindeki 10.ncu soru:

Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor!

Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Toplam Ödülün 1 Milyon TL olduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız 1 Milyon TL’nin sahibi oluyorsunuz!

Kim Milyoner Olmak İster Bilgi Yarışması - ATV - Kenan İmirzalıoğlu

 

Kim Milyoner Olmak İster Sorusu ve Cevabı (11 Nisan 2020):

Yakup Kadri Karaosmanoğlu’nun eşinin Fransızca olan kartvizitinde “Madame L. Karaosmanoğlu” yazarken Türkçe olanında ne yazardı?

  • Leman, Yakup Kadri Bey Hanımı
  • Leman, Yakup Kadri Bey Hanesi
  • Leman, Yakup Kadri Bey Haremi
  • Leman, Yakup Kadri Bey Hatunu

Doğru Cevap: Leman, Yakup Kadri Bey Haremi

 

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu ve Katılım Şartları

YORUMLAR

  1. Cevap haremi çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.