Yalancı Aşk Oyuncuları Kimdir Listesi, Konusu ve Hangi Kanalda Yayınlanıyor

Hakan Yılmaz’ın 2019-2020 sezonu için yeni projesi belli oldu peki Yalancı Aşk Oyuncuları kimdir ? Güzel oyuncu Ebru Cündübeyoğlu ile birlikte rol alacağı yeni dizisi Yalancı Aşk oyuncu kadrosu liste halinde konumuzda bulabilirsiniz. Yalancı Aşk konusu nedir ve hangi kanalda yayınlanıyor merak ediyor musunuz? İşte yeni dizi hakkındaki o gizli ayrıntıları sizlerle paylaştığımız yazımız.

Yalancı Aşk Oyuncuları Kimdir Listesi, Konusu ve Hangi Kanalda Yayınlanıyor

Yalancı Aşk Konusu Nedir ?

Yalancı Aşk dizisinin konusu nedir diye merak ediyorsanız işte size kulis bilgileri. Zamanında Yalancı Romantik dizisi ile büyük beğeni toplayan Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu yıllar sonra tekrardan kollarını sıvadı. Yeni sezon için dizi hazırlarına hız veren ikili romantik komedi tadında yeni dizileri ile sezonda reytingleri takip edecekler. Şimdiden heyecanlandıran dizi hakkında çok fazla ip ucu bulunmuyor. Yalan Aşk konusu yine eski dizisinin devamı niteliğinde olacak. Tabi birçok oyuncu aynı olsa da çok fazla farklı oyuncular ve farklı mekanlar kullanılacak dizinin ana çizgisi aynı olacak. İzleyicisine yıllar öncesinin tadını tekrar verecek olan Yalancı Aşk konusu bundan ibaret şimdi ise oyuncu kadrosunu inceleyelim.

Yalancı Aşk Konusu Nedir ?

Yalancı Aşk Oyuncuları Kimdir Liste Halinde

Yalancı Aşk baş rol oyuncuları kimdir ? Kendisini komedi dizilerinden tanıdığımız 6 aralık 1969 doğumlu Hakan Yılmaz baş rol oyuncusudur. 178 cm boyunda ve 72 kg ye sahip düzgün fiziğinden daha çok sempatik tavırları ile ekranlardan izlediğimiz usta oyuncunun yeni projesi belli oldu. Kendisinin en son rol aldığı dizi Kanal D’de yayınlanan Koca Koca Yalanlar dizisi oldu. 1997 yılında Bengü Yılmaz ile evlenmiş 12 yıl sonra 2009 yılında boşanmıştır. Bir kız babası olan Hakan ikinci evliliğini 2013 yılında Elif Yılmaz ile yapmıştır. Başarılı oyuncunun rol aldığı reytingli projeler arasında Komedi Dükkanı, Avrupa Yakası, Yalancı Romantik, Yahşi Cazibe, Pis Yedili, Hababam Sınıfı, Sıdıka gibi diziler bulunuyor.

Yalancı Aşk Oyuncuları Kimdir Liste Halinde

Yalancı Aşk Başrol Oyuncusu Kimdir ?

İkinci başrol oyuncusu ise 1974 doğumlu güzel oyuncu Ebru Cündübeyoğlu oldu. Bursa Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Ebru Cündübeyoğlu 2019-2020 dizisi belli oldu. Hakan Yılmaz ile birlikte Yalancı Aşk başrol oyuncusu kimdir sorusuna yanıt oldu. Yirmiden fazla dizi ve filmde rol alan Ebru Hanım’ı hatırladığımız en önemli projelerden bazıları şöyle; 1997 yılında Gülüm dizisi ile başladığı medya dünyasına Kenan İmirzalıoğlu’nun unutulmaz dizisi Deli Yürek ile devam etti. Koçum Benim, Galip Derviş, Kalbim Seni Seçti, Galip Derviş, Evli ve Öfkeli gibi önemli dizilerde rol almıştır. Yıllar sonra ise Yalancı Romantik dizisinin oyuncusu olarak Yalancı Aşk dizisinde tekrar Hakan Yılmaz ile baş rolü paylaşmaya karar vermiştir.

Yalancı Aşk Başrol Oyuncusu Kimdir ?

Yalancı Aşk Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

Yeni bölümlerini yayınlayacak aracı kanal için henüz imzalar atılmamıştır. Şuan için senaryo ve cast çalışması aşamasında olan proje için Show Tv ve Star Tv adaylar arasında. Ancak Hakan Yılmaz’ın hangi kanal ile anlaşacağı belli değil. Konu hakkında yeni haberleri takip etmek için sitemizi sık kullanılanlara ekleyin. Her dizi hakkında en güncel ve yeni haberler sitemizde anlık olarak verilmektedir. Yalancı Aşk Oyuncuları kimdir derseniz şuan için sadece başrol iki oyuncusu bellidir. Gelişmeler geldikçe konumuzu güncelleyeceğiz.

Yalancı Aşk Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yalancı Aşk Oyuncuları Kimdir Listesi, Konusu ve Hangi Kanalda Yayınlanıyor (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2019