Yalaza Dizisi Bitiyor mu Erken Final mi yapacak Niçin Tutmadı İzlenmedi?

Trt1 ekranlarında güzel tanıtım fragmanları ile hayli uzun zaman gösterilen ancak başladı hafta sonrasında ilgi görmeyen Yalaza dizisi için kötü haberler vereceğiz maalesef. Yalaza Dizisi Bitiyor mu Erken Final mi yapacak Niçin Tutmadı İzlenmedi reytingleri neden kötü? gibi soruları Yalaza Dizisi reytingleri nasıl, Yalaza Dizisi neden yok bitti mi niçin yayınlanmıyor gibi haberler takip edebilir.

Aslında herşey güzel başlamıştı Yalaza için Trt1 ekranlarında. Ancak kısa sürede reytingler hiç beklenmedik kadar kötü gelmeye başladı. Trt1 dizilerine genelde sahip çıkar uzun süre devam etmesini ister. Ancak Yalazanın reytingleri o kadar kötü gelmeye başladı ki diziye dayanmak yada sabretmek acaba Trt1 imajını zedeliyor mu sorusunu akıllara getiriyor.

Yalaza Dizisi bir türlü beklediği reytinglere ulaşamayınca dizinin yayından kaldırılacağı bitirileceği yazılıp çizilmeye başlandı. Bizler önce sizlere dizinin aldığı son reyting oranlarını, sonra da Yalaza Dizisi baştan beri reytinglerde kaçıncı oluyordu nasıl bir grafiği var izlenme oranları ve sıralamasına dair istatistikleri vermek istiyoruz. İşte Yalaza Dizisinin son bölümündeki reytingleri 4 Kasım 2017 Cumartesi:

Peki Yalaza Dizisi bu kadar düşük reytinglerle devam eder mi? Eder ama Trt1 e bişey kazandırmak yerine kaybettirir. Dizilerin reklam gelirlerini alan kanallar bu kadar düşük reytinglerden oldukça düşük paralar alıyorlar. Yani kanallar dizilerin reytingi düşük olunca zarar ediyorlar. Yalaza Dizisi de Trt1 de yayınlandıkça kanala zarar ettiriyor. İşte Yalaza Dizisinin başlangıçtan beri aldığı reytingler ve sıralaması:

Bunu Görmelisin!  İstanbullu Gelin 70. Bölüm dünyanın yükünü yazsalar payıma şarkısı kim söylüyor

Yalaza Dizisi de kısa süre sonra varmı yok mu Yalaza Dizisi neden yayınlanmıyor niçin yok Yalaza Dizisi bitti mi final mi yapacak erken final kararı mı aldı gibi sorularla yüzleşecek gibi görünüyor. Dizideki yetersiz senaryo ve oyunculuktan ziyade sadece komediye yönelik replikler dizinin tutmana nedenlerinden birkaçı. Ayrıca cumartesi günleri çok önemli dizi ve programların rakip olması da dizinin az izlenmesine neden oluyor..

Yalaza Dizisi Bitiyor mu Erken Final mi yapacak Niçin Tutmadı İzlenmedi? sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak dizinin bitip bitmemesi hakkında görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Kasım 2017