Yalaza Dizisi Müziği Jenerik Fon Şarkısı Sözleri (Fragmanda Çalan Müzik)

Trt1 ekranlarında yeni sezonda ekrana gelecek olan Yalaza Dizisi Müziği Jenerik Fon Şarkısı Sözleri (Fragmanda Çalan Müzik) merak konusu oldu bizde sizlerle paylaşmak istedik. Yeni sezonda komedi ağırlıklı bir dizi olacak olan Trt1 yeni dizisi Yalaza merak uyandırdı.

Yeni sezonda Trt1 de ekrana gelen dizilerden biri de Yalaza Dizisi. Oyuncu kadrosunda bir çok ismi barındıran Yalaza yeni sezonda hikayesi ile bizleri hem güldürecek hemde düşündürecek. Yalaza dizisinin Müziği Yalaza Jenerik Fon müzikleri ve Yalaza Şarkıları Dizihaberi.Tv de sizlerle olacak.

Trt1 de 3 Ağustosta yayınlanan İlk Fragmanıyla merak uyandıran Yalaza dizisi büyük ilgi göreceğe ve konusuyla herkesi güldüreceğe benziyor. Bizde Dizihaberi.Tv olarak Yalaza dizisine ait şarkıları şiirleri fon müziklerini biraraya getirelim istedik. Dizide Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, İpek Tuzcuoğlu, Sinan Albayrak, Didem Balçın, Zeynep Gülmez gibi isimler yer alıyor.

Bu sayfadan Yalaza müziklerini fragmanda çalan şarkı ve türküleri aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizden isteyebilirsiniz. Trt1 dizisi Yalaza şarkı türkü şiir fon müzikleri ve jenerikleri istekleriniz doğrultusunda bu sayfaya eklenecektir. Hepinize iyi izlemeler dileriz. Dizihaberi.Tv

Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, İpek Tuzcuoğlu gibi isimlerin yer aldığı Yalaza Dizisi 1. Bölüm tanıtım Fragmanı

YORUMLAR

  1. Dizinin müziğini İNCESAZ mı yaptı çok güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.