Yalaza Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Gölde Yalaza Çekimlerindeki Yer Neresi?

Trt1 ekranlarında yeni sezonda ekrana gelecek olan Yalaza Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Gölde Yalaza Çekimlerindeki Yer Neresi? diye merak edenler var. Bizde Yalaza isimli bu dizinin nerede çekildiğini çekim setinin kurulu olduğu yeri ve hangi göl veya barajda çekimlerinin devam ettiğini yazalım istedik.

Trt1 de 2017-2018 yeni sezonunda ekrana gelecek olan dizilerden biri olan Yalaza güçlü kadrosu ve çekildiği yerler ile dikkat çekiyor. Kadrosunda Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, İpek Tuzcuoğlu, Sinan Albayrak, Didem Balçın, Zeynep Gülmez gibi isimler Yalaza dizisine renk katacak olan oyunculardan bazıları.

Peki bu güzel komedi dizisinin çekildiği yer neresi. Son Yalaza fragmanında Bir göl var manzarası şahane olan, Yalazada balık tutanların hemen arkasında görünen eski değirmen de çok dikkat çekici görünüyor. Bir tarafı ormanlık bir tarafı göl manzaralı ve değirmenlerin olduğu bu yerin neresi olduğu daha doğrusu Yalaza dizisinin çekildiği yer merak konusu oldu.

Hemen açıklayalım dizihaberi.tv olarak.. Yalaza dizisi Sakarya’nın Taraklı ilçesinde çekiliyor. Aşağıdaki fragmanda gördüğünüz manzaralı yer de orada bulunan Poyrazlar gölü. Sakarya nehrinin hemen yakınında olan Poyrazlar gölü oldukça manzaralı ve Yalaza dizisinde dikkatleri çeken yer orası.

Yalaza Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Gölde Yalaza Çekimlerindeki Yer Neresi?  Sakarya’nın Taraklı ilçesinde çekilen dizinin son fragmanında görünen göl ve balık tuttukları yer Poyrazlar gölüdür. Sizde dizi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

YORUMLAR

  1. Bence taraklı karagöl de cekilmeli

  2. Fotoğraftaki göl Çubuk gölü . Yanlış bilgi olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.