Yalaza Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti (Trt1)

Trt1 yeni sezona bomba gibi bir giriş yapmak istiyor. Yeni bir dizi ve güçlü kadroyla sezona damga vurmak isteyen Trt1 Yalaza Dizisi isimli yeni projesini duyurdu. Yalaza dizi Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti (Trt1) de yeni sezonda izleyicisi ile buluşacak. Dizinin güçlü oyuncu kadrosu oldukça iddialı bir giriş yapmak istiyor sezona, işte detaylar..

Yalaza dizisi hakkında detaylar: Ünlü yapımcı Osman Sınav Yalaza dizisini Trt 1 ekranları için hazırlıyor. Daha önce sayısız dizi yapımcılığı yapmış Kurtlar Vadisi dizisinin de yapımcısı olan Osman Sınav hem yapımcı olacak hem de yönetmen olarak görev alacak Yalaza dizisinde. Trt1 de yeni sezonda 2017-2018 de ekrana gelecek olan Yalaza dizisinin çekimleri başladı.

Yalaza Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler var: Dizinin başrolündeki oyuncular daha önce de Trt dizilerinde rol almış ve oldukça iyi bir izleyici kitlesi olan isimlerden oluşuyor. Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, İpek Tuzcuoğlu, Sinan Albayrak, Didem Balçın, Zeynep Gülmez gibi isimler Yalaza dizisinde yer alıyor.

Yalaza olarak açıklanan yeni dizi Nerede Çekiliyor? Yalaza dizisi Çekim yeri Sakarya’nın Taraklı ilçesi olduğunu öğrendik. Burada güzel bir set kurulmuş ve çekimler hava serinledikçe devam ediyor. Dizinin eylül ayında trt 1 ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Yalaza Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti (Trt1) de ekrana gelecek yeni sezonda. Sizde dizi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz..

https://www.youtube.com/watch?v=Fb0E4NUSd7w

Yalaza dizisinin en son çıkan tanıtım fragmanı:

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.