Yalnız Kurt Dizisinde Çalan Şarkılar

Ay Yapım’ın bu sezonki projesi ilk bölümünde çalan şarkı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Senaryosunun usta kalem Eylam Canpolat’a devredildiği Yalnız Kurt dizisinde çalan şarkılar dizinin yeni bölümlerinin yayınlandığı gün googlede arama rekorları kırıyor.

Yalnız Kurt Dizisinde Çalan Şarkılar

Zaman zaman türkülere zaman zaman ise farklı dallardaki müziklere ev sahipliği yaparak bizleri apayrı bir dünyaya götüren şarkılar nedir ? Yalnız Kurt dizisinde çalan tüm şarkıların yanı sıra jenerik müziğini de yine buradaki sayfamızdan yayınlayacağız. Ayrıca bu sayfamızda olmayan şarkıları bulmak için sitemizin arama kutusuna Yalnız Kurt yazıp boşluk bırakıp bölüm adını yazarsanız o bölüme ait tüm bilgileri bulabilirsiniz. Yalnız Kurt 2. bölümde çalan şarkı gibi yazarak arama yapabilirsiniz.

Yalnız Kurt Dizisinde Çalan Şarkılar

Show Tv’de yayınlanan dizinin içerisinde çalan şarkıları geçtiğimiz sezonda ilk yayınlayan site olduğumuz gibi bu sezonda da ilk bizlerden duyacaksınız. Ayrıca Yalnız Kurt oyuncu kadrosu konumuzdan kadrosu hakkında detaylı bilgileri okuyabilirsiniz. Ayrıca telefonunuza Shazam uygulamasını indirerek bulunduğunuz ortamda çalan şarkıyı dinletebilir eserin sahibinin kim olduğunu hızlıca öğrenebilirsiniz. Ancak şarkıyı parazitsiz net olarak dinletmeniz gerekmektedir. Baş rolünde İbrahim Çelikkol’un oynadığı dizi daha şimdiden yüksek reyting alacak yapımlar arasında yerini rezerve etmiş durumda. Siz dizi ve dizi içerisinde çalan şarkılar hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmından bize yazınız.

Yalnız Kurt Dizi Şarkıları
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2019