Yalnız Kurt Nerede Çekiliyor ? Manzara ve Mekan Adresleri

Yalnız Kurt nerede çekiliyor dizide gösterilen manzara ve mekan adresleri neresi ? Dizi çekimleri nerede yapılıyor ? S.A.K dizi ekibi Yalnız Kurt dizi setini nereye kurdu hangi ilimizde çekiliyor ?

Yalnız Kurt Nerede Çekiliyor ? Manzara ve Mekan Adresleri

Yalnız Kurt Nerede Çekiliyor ?

Yalnız Kurt dizisi Sen Anlat Karadeniz yerine hazırlanan bir projedir. Son sezonda Osman Sınav’ın dizisindeki reyting düşüklüğü bazı soru işaretleri yarattı. ATV’nin sevilen dizisi bu sezon erken final yapma ihtimali taşıyor. Yerine ise S.A.K. dizi ekibi alternatif projeyi hayata koydu. Dizinin çekimleri için en ideal bölge olarak Karadeniz’i belirledi.

Yalnız Kurt Nerede Çekiliyor ?

Yalnız Kurt dizisini Eylem Canpolat yazıyor. Oyuncuları konumuzdan tam lisesini öğrenebileceğiniz dizimizin baş rol oyuncusu İbrahim Çelikkol oldu. Cast çalışmaları hızla devam eden dizinin nerede çekildiğine dair kulislerde haberleri dinlemeye devam ediyoruz. Ulaş Tuna Astepe’nin de bu diziye transfer olması konuşulanlar arasında.

Yalnız Kurt Manzara ve Mekan Adresleri

Dizide gösterilen manzara, mekan, cafe, restaurant neresi isimleri ve adresleri bu konumuzda yayınlanacak. Yalnız Kurt dizisinin nerede çekildiğine dair şuan için netleşmiş bilgi bulunmuyor ancak kısa zaman içerisinde kurulacak dizi seti için çalışmalar başlayacak. Tahminlerimize göre dizi 2020 itibari ile ilk bölümünü yayınlayacak.

Yalnız Kurt Manzara ve Mekan Adresleri

Yalnız Kurt nerede çekiliyor dizide gösterilen manzara mekan adresleri ve isimleri hakkında detayları bu sayfamızda açıklıyoruz. Sizin de eklenmesini istediğiniz konumuzda eksik gördüğünüz bilgileri bize yorumlar kısmından iletmeniz durumunda hızla tamamlayacağımızı bilmenizi istiyoruz.

Yalnız Kurt nerede çekiliyor

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2019