Yalnız Kurt Oyuncu Kadrosu Listesi ve Dizinin Konusu Nedir

Yeni kanalında yayınlanacak Yalnız Kurt oyuncu kadrosu listesi merak ediliyor. Artan oyuncu maliyetlerinden dolayı yapımcıların ince eleyip sık dokuduğu oyuncu kadrosunda kimler var ? Bölüm başı hangi oyuncu ne kadar para alıyor ? Bunun yanında Yalnız Kurt dizisinin konusu nedir hangi kanalda yayınlanacak kulislerden gelen ilk haberler…

Yalnız Kurt Oyuncu Kadrosu Listesi ve Dizinin Konusu

Yalnız Kurt Senaristi Kim Hangi Dizileri Yazdı ve Yapımcısı Kimdir ?

Son 10 yılın en büyük yapım şirketleri arasında olan Ay Yapım Yalnız Kurt dizisinin finansmanı olmayı kabul etti. İkili aralarında imzaladıkları sözleşme ile cast çalışmalarını hızlandırdı. Yaprak Dökümü ile başladığını kabul ettiğimiz Ay Yapım projeleri arasında önemli reyting almış dünyaya satışı sağlanmış projeler bulunuyor. Bunların arasında Aşk-ı Memnu dizisi en bilinenidir. Beren Saat’in oynadığı Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi de yine Ay Yapım’a aittir. Yapım firmasının başarıları arasında fırtınalar yaratmış yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun Ezel dizisi de bulunuyor.Kuzey Güney ve Son dizilerinin yanında Kurt Seyit ve Şura romanını da çekmiş Kıvanç Tatlıtuğ ile Zeynep Farah Abdullah’ın başrol oynadığı dizi ile umduğunu bulamamıştı. Ay Yapım’ın hemen hemen %90 proje tutturma başarısı bulunuyor. Medcezir, Karadayı, Kara Para Aşk, Kara Sevda, İçerde, Cesur ve Güzel, Bana Sevmeyi Anlat, Bu Şehir Arkandan Gelecek gibi dizilerin yapımcılığını yapmıştır. Son zamanlardaki projeleri arasında Puhu Tv’de yayınlanan Fi/Çi dizi bulunuyor.  Halen yayında olan ve geçtiğimiz sezonun reyting rekortmeni Çukur dizisi yine Ay Yapım’a aittir. Ufak Tefek Cinayetler, Çarpışma, 8. Gün, Şahin Tepesi ve Kuzgun gibi önemli projeleri arasına bir yenisini bu gün Yalnız Kurt ile imzaladı.

Yalnız Kurt Senaristi Kim Hangi Dizileri Yazdı ve Yapımcısı Kimdir ?

Yalnız Kurt senaryosunu usta kalen Eylem Canpolat yazıyor. 1976 doğumlu yazar profesyonel eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Dramatik Yazarlık diploması ile tamamladı. Eylem Canpolat Gümüş dizisinin senaryosu ile başladığı profesyonel yazarlık hayatına yüksek reyting alan projelerin senaryoları ile devam etmiştir. Sıla, Melekler Korusun, Lale Devri, Yer Gök aşk, Karadayı ve Kara Para Aşk gibi projelerin senaryorlarını yazan Eylem Canpolat Ay Yapım için Yalnız Kurt dizisinin konusunu yazmak için kolları sıvadı. Hem yapımcı şirketin hem de senaristinin çok değerli olduğu Yalnız Kurt dizisi şimdiden gecenin reyting koltuğunu rezerve etmiş görülüyor.

Yalnız Kurt Senaryosunu Eylem Canpolat Yazıyor

Yalnız Kurt Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Ay Yapım şuan için henüz dizinin satışını gerçekleştirmedi ancak bundan önceki önemli projelerine aracılık eden Show Tv ile anlaşmaya varacağını tahmin ediyoruz. Dizinin yayın kanalı netleştiğinde günü ile birlikte sizlere ilk haberi vermekten gurur duyacağız. Televizyon dizileri hakkında ilk haberleri sitemizi takip ederek alabilirsiniz. Yalnız Kurt dizisinin internetteki ilk haberini sizlere ulaştırmaktan gurur duyuyoruz.

Yalnız Kurt Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Yalnız Kurt Oyuncuları Kimdir ? Kadrosu ve Listesi Hakkında Bilgiler

Yalnız Kurt baş rol oyuncusu belli oldu. Cast çalışmaları tüm hızı ile devam eden dizide en çok sahneye sahip genç erkek oyuncu rolünü İbrahim Çelikkol aldı. Şuanda senaryosunu okuyan başarılı oyuncu henüz Ay Yapım ile imzaları atmadı ancak kulislerden gelen bilgiler sözlü anlaşmaya varıldığını söylüyor. Henüz sadece baş rol oyuncusu belli olan dizinin yan oyuncuları için araştırmalar devam ediyor. Sözlü anlaşmaları bile sitemizden takip edebilirsiniz. Yalnız Kurt oyuncuları kimdir sizlere bilgi geldikçe oyuncu kadrosu ve listesini ulaştırmaya devam edeceğiz.

Yalnız Kurt Oyuncuları Kimdir ? Kadrosu ve Listesi Hakkında Bilgiler

Yalnız Kurt Başrol Oyuncusu Kimdir ? İbrahim Çelikkol

14 Şubat 1982 doğumlu başarılı oyuncumuzu en iyi Siyah Beyaz Aşk dizisinden hatırlıyoruz. Kocaeli’nde doğmuş yakışıklı oyuncu medya dünyasına model olarak giriş yapmıştır. Mimar Mühre Mutlu ile nişanlanmıştır. Geçtiğimiz aylarda ise sürpriz bir karar ile resmi nikahlarını kıydılar. Modellikten yönetmenlerin fark etmesi ile 2008 yılında Pars Narkoterör filmine dahil olan yakışıklı yetenek sayısız projeye imza atmıştır. Bunların içerisinde kendisini en iyi hatırladığımız reyting almış projelerinden bahsedecek olur isek 2010 yılı Keskin Bıçak, 2011 den itibaren iki sezon Deniz Çakır’ın oynadığı İffet dizisinde Cemil’i oynamıştır. Kördüğüm projesinde Ali Nejat rolü ile karşımıza çıkarken 2017 yılında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisinde Ferhat Aslan rolünü oynamıştı. En son rol aldığı proje ise Muhteşem İkili dizisindeki Mert Barca oldu. Son rol aldığı projesi erken final yapmış olsa da 10’dan fazla projede yer alan deneyimli oyuncu Ay Yapım’ın finans ettiği ve Eylem Canpolat’ın senaryosunu yazdığı dizinin başrol oyuncusu olarak kadro listesinin başına adını yazdırmayı başardı. Yalnız Kurt oyuncu kadrosu tam listesi Ay Yapım tarafından açıklandığında sizlerle bu konumuz altından paylaşacağız.

Yalnız Kurt Başrol Oyuncusu Kimdir ? İbrahim Çelikkol
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yalnız Kurt Oyuncu Kadrosu Listesi ve Dizinin Konusu Nedir (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2019