Yalnızlar Rıhtımı Dizisi Oyuncu Kadrosu Dizide Kim Kimdir? Konusu Özeti

Çok yakında yeni sezon için yeni bir dizi daha ekrana gelmeye gün sayıyor. Yalnızlar Rıhtımı Dizisi Oyuncu Kadrosu Dizide Kim Kimdir? Konusu Özeti fragmanı ve tüyoları ile yakında detaylarını paylaşacağımız tüm bilgileri ile dizihaberi.tv sitemizde sizlerle buluşacak.

Yalnızlar Rıhtımı Dizisini Pastel Film organize edecek ve yapımcılığını üstlenecek. Pastel Film’in daha önceki sezonda ekrana getirdiği Kalbimdeki Deniz ve O Hayat Benim dizilerinde olduğu gibi yine Fox tv için hazırlayacağı yeni dizi projesinin kesin adı”Yalnızlar Rıhtımı” olarak netleştirildi.

Yalnızlar Rıhtımı Dizisi Oyuncuları Kimler: Dizide Ahu Sungur’un başrolde olacağı bilgisi ulaştı sitemize. Ahu Sungura büyük ihtimalle Kerem Alışık eşlik edecek. Kısacası Yalnızlar Rıhtımı Dizisinin başrollerinde Ahu Sungur ve Kerem Alışık var diyebiliriz. Diğer roller ve yardımcı oyuncular henüz kesinleşmedi.

Yalnızlar Rıhtımı dizisinin konusu Özeti nedir:  Fox’ta ekrana gelecek dizinin konusu gençlik yıllarında birbirine aşık olmuş ama farklı sebeplerden dolayı evlenememiş içindeki aşk ateşini devam ettiren yalnızların uzun yıllardan sonra birbirine kavuşma hikayesi olarak özetleyebiliriz.

Yalnızlar Rıhtımı dizisi Ahu Sungur (Pavyon şarkıcısı Maksude rolü);

5 Şubat 1981 tarihinde İstanbulda doğan oyuncu eğitimini Akademi İstanbul Tiyatro bölümünde tamamlamıştır Daha önceden bir çok dizide rol almış olan Ahu Sungur Adını Feriha Koydum, Umutsuz Ev Kadınları ve O Hayat Benim gibi dizilerin kadrosunda yer almış ve başarılı bir oyunculuk sergilemiştir. Ahu Sungur dizideki rolünü twitter üzerinden duyurdu ve Pavyon şarkıcısı rolünde olacağını duyurdu.

Yalnızlar Rıhtımı dizisi Kerem Alışık

Yalnızlar Rıhtımı Dizisi Oyuncu Kadrosu Dizide Kim Kimdir? sorusuna cevap verdik ancak zamanla tüm kadro kesinleşince daha detaylı olarak yazacağız buraya. Sizlerde Fox tv de ekrana gelmesi beklenen Yalnızlar Rıhtımı Dizisi oyuncuları hakkında varsa isteklerinizi yoksa yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yalnızlar Rıhtımı Dizisi Oyuncu Kadrosu Dizide Kim Kimdir? Konusu Özeti (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 18 Ağustos 2017