Yaparsın Aşkım 1 Ağustos 2019 Arabayı Kim Kazandı?

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 1 Ağustos 2019 arabayı kim kazandı? Yaparsın Aşkım 1 Ağustos 2019 Yarışmacıları Kimler? 151. bölümde Yaparsın Aşkım oyununu kazanan çift kim? Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran 1 Ağustos 2019 Yaparsın Aşkım ‘da Çiğdem-Cüneyt ve Betül-Tunca çiftlerinden hangisi arabayı kazandı soruları için okumaya devam 😉

Yaparsın Aşkım 1 Ağustos Kim Hangi Çift Kazandı

 

Yaparsın Aşkım 1 Ağustos Kim Hangi Çift Kazandı ?

Çiftler, Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ÖTV vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Betül-Tunca çifit hangi marka araba kazandı?

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

Finalde Mavi formalı Betül-Tunca çiftinden Tayfun ilk seti alarak setlerde 1-0 öne geçtiler.

Çiğdem-Cüneyt ve Betül-Tunca çiftlerinin finalistler olduğu gecede ilk sette mavi takım kırmızı takımı üstün bir oyunla geçti. İkinci settede heyecan yüksek ama çekişme azdı. Mavi takım çok üstündü. Mavi takım Betül-Tunca dan oluşuyor. Mavi (Betül-Tunca) takım son topu da teraziye yerleştirip düşürmeden yere inice arabanın sahibi oldular!

Arabayı kazanan Betül-Tunca çiftini şimdiden tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.