Yaparsın Aşkım 10 Eylül 2019 Arabayı Kim Kazandı?😉

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 10 Eylül 2019 arabayı kim kazandı? Yaparsın Aşkım 10 Eylül 2019 Salı Yarışmacıları Kimler? Salı akşamı yayımlanan 173. bölümde Yaparsın Aşkım oyununu kazanan çift kim? 10 Eylül 2019’da Şeyma-Burak ve Melek-Hamit çiftlerinden hangisi Yaparsın Aşım’dan Hyundai i20 araba kazandı. Arabayı ne zaman teslim alacaklar? Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran 10 Eylül 2019 Yaparsın Aşkım ‘da Şeyma-Burak ve Melek-Hamit çiftlerinden hangisi arabayı kazandı?

Yaparsın Aşkım 10 Eylül Kim Hangi Çift Kazandı ?

Yaparsın Aşkım 10 Eylül 2019 Arabayı Kim Kazandı

 

Çiftler, Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ÖTV vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Yaparsın Aşkım İlker Ayrık

 

Şeyma-Burak ve Melek-Hamit Çiftlerinden birisi hangi marka araba kazanacak? (Yaparsın Aşkım Hangi Marka Arabayı Veriyor 2019)

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

Bugün final oyununda Şeyma-Burak ve Melek-Hamit çiftlerinden hangisi arabayı kazanacak?! Hanımlar beylerin, beyler hanımların kirli dosyalarını ortaya dökecek mi? Hangi yarışmacı kadın daha kıskanç çıkacak? Hepsi bu gece Yaparsın Aşkım’da!

Gecenin finalist yarışmacıları Şeyma-Burak ve Melek-Hamit çifti oldu. Yine çok zorlu bir gece yarışmacıları bekliyor. Yaparsın Aşkım’da bu gece arabayı sizce hangi Şeyma-Burak ve Melek-Hamit çiftinden hangisi kazanacak? Finalde arabayı kazandıracak oyun “potaya basket atma” oyunu. Elle atış yapılan oyunda potaya 3 topu ilk sokan oyunu kazanıyor. Arabayı kim kazandı sorusunun cevabı Şeyma-Burak çifti oluyor. Arabayı kazanan Şeyma-Burak çiftine şimdiden hayırlı olsun diyoruz!

Arabayı kazanan Şeyma-Burak çifti tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.