Yaparsın Aşkım 11 Ağustos 2019 Arabayı Kim Kazandı?

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 11 Ağustos 2019 arabayı kim kazandı? Yaparsın Aşkım 11 Ağustos 2019 Yarışmacıları Kimler? 156. bölümde Yaparsın Aşkım oyununu kazanan çift kim? 11 Ağustos 2019’da Şenay-Tayfun, Eda-Durmuş, Dilek-Eser ve Esma-Umut çiftlerinden hangisi Yaparsın Aşım’dan Hyundai i20 araba kazandı. Arabayı ne zaman teslim alacaklar? Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran 11 Ağustos 2019 Yaparsın Aşkım ‘da Şenay-Tayfun ve Esma-Umut çiftlerinden hangisi arabayı kazandı?

Yaparsın Aşkım 11 Ağustos Kim Hangi Çift Kazandı ?

Yaparsın Aşkım 11 Ağustos 2019 Arabayı Kim Kazandı

 

Çiftler, Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ÖTV vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Yaparsın Aşkım İlker Ayrık

 

Şenay-Tayfun, Eda-Durmuş, Dilek-Eser ve Esma-Umut Çiftlerinden birisi hangi marka araba kazanacak? (Yaparsın Aşkım Hangi Marka Arabayı Veriyor 2019)

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

Bugün final oyununda tenis topu örgü telden geçiriliyor ve topu örgü telden kurtaran o topla kavanozları vurup hepsini düşermeli. Tüm kavanozları düşürenler kazanacak!

Arabayı kazananın belirleneceği oyun “tenis topunu örgü telden geçirip metal kutuları devirme” oyunu. Oyunlarda ilk seti Kırmızı takım (Şenay-Tayfun) çifti kazanarak durumu 1-0 yaptı. Şenay-Tayfın çifti oyunlarda da çok iyiydi. 3 oyunu kazanarak 3 teker sahibi oldu. 4.de kazansalardı direk finale gidip ilerideki yarışmalara da çağrılma hakkını kazanacaklardı! İkinci oyun başlarkan mavi takım (Esma-Umut), yeni evli çiftler direnç göstermeye çalışıyor. 2.sette maviler 2-0 yenikken oyunu kazanarak durumu 2-1’e getirdiler. Şimdi durum kırmızı takım lehine 3-1! Esma-Umut çifti arabaya sarıldı, şimdi durumu 3-2! Şenay-Tayfun çifti son oyunu da alarak arabayı kazandırlar! Arabayı kazanan Şenay-Tayfun çiftine hayırlı olsun diyoruz!

Arabayı kazanan Şenay-Tayfun çiftini tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2019