Yaparsın Aşkım 12 Eylül Yarışmacıları Finalde Arabayı Kim Kazandı?

Yaparsın Aşkım 12 Eylül çarşamba günü yarışmacıları Ender ve Dilara, Gülfer ve Cem, Serap ve Ahmet çiftleri yarışacak bu akşam. Oldukça çekişmeli bir yarışmanın ardından Ender ve Dilara, Gülfer ve Cem, Serap ve Ahmet çiftlerinden hangileri finale kalacak ve arabayı almak için mücadele edecekler izleyip göreceğiz.

 Yaparsın Aşkım 12 Eylül Arabayı Kim Kazandı? >> Ender ve Dilara

Fox tv de ekrana gelen “Yaparsın Aşkım” yarışması, 68. bölümüyle 12 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de kaldığı yerden devam edecek. Oldukça çekişmeli her mücadele sonrasında sıfır km bir arabanın tekeri yarışmacılardan birine geçecek ve finale kalan 2 çift 2018 model harika bir araba için yarışacaklar.. Arana nedir yarışmaya başvuru nasıl diyenler için hemen aşağıdaki linkleri paylaşalım:

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU
Yaparsın Aşkım 12 Eylül Yarışmacıları yine heyecan ve eğlenceye sahne olacak olan yep yeni bir programla İlker Ayrıkın harika sunumu ile çok güzel anlar yaşayacaklar.. Yarışmacılar, büyük ödül olan 2018 model Citroen marka arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler. Yaparsın Aşkım 12 Eylül Yarışmaları nasıl olacak hangi etaplar var derseniz işte bilgiler:

Yaparsın Aşkım 12 Eylül 2018 Çarşamba günü: “BAŞIMIN TACI” adlı oyunda erkekler eşlerini omuzlarında taşırken en fazla oturup kalkan çift olmak için yarışacaklar. Bu alanda bir rekor gelmeyecek bugün. Aynı zamanda hoş bir yarış olmadığını düşünüyoruz koca koca insanların omuzlarına çıkılması pek ahlaki gelmiyor bize..

Yaparsın Aşkım 12 Eylül 2018 Çarşamba günü yarışmalarında “BALONA KAFA ATMA” adlı oyunda erkekler iki dakika boyunca en çok balonu patlatmak için kıyasıya rekabete girecek. “UZAYAN KASA” adlı oyun ise “İstif, düzen bizim işimiz” diyen kadınların en eğlenceli oyunu olacak.

 Yaparsın Aşkım 12 Eylül Arabayı Kim Kazandı? >> Ender ve Dilara

Yaparsın Aşkım 12 Eylül Ender ve Dilara, Gülfer ve Cem, Serap ve Ahmet

Yaparsın Aşkım 12 Eylül çarşamba günü yarışmacıları Ender ve Dilara, Gülfer ve Cem, Serap ve Ahmet çiftleri yarışacak 12 Eylül 2018 Çarşamba akşamı. Yarışmada Finale kimler kalacak kim kazanacak ve büyük ödülü yani arabayı kim alacak buradan paylaşacağız sizler için.

Yaparsın Aşkım 12 Eylül Yarışmacıları Finalde Arabayı Kim Kazandı? 

 Yaparsın Aşkım 12 Eylül Arabayı >> Ender ve Dilara kazandı..

Bu başlık altında Yaparsın Aşkım yarışmasında 12 Eylül Yarışmacılarından Ender ve Dilara, Gülfer ve Cem, Serap ve Ahmet Finale kaldı kim Arabayı alacak finali Kim Kazanacak buradan duyuru yapacağız:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2018