Yaparsın Aşkım 17 Ağustos 2019 Arabayı Kim Kazandı?

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 17 Ağustos 2019 arabayı kim kazandı? Sokağa Çıkma Yasağı tekrar bölümünü kim kazandı? Yaparsın Aşkım 17 Ağustos 2019 Yarışmacıları Kimler? Cumartesi akşamı yayımlanan 157. bölümde Yaparsın Aşkım oyununu kazanan çift kim? 17 Ağustos 2019’da Gizem-Caner, Fatma-Salih, Yasemin-Ümit ve Gözle-Kaan çiftlerinden hangisi Yaparsın Aşım’dan Hyundai i20 araba kazandı. Arabayı ne zaman teslim alacaklar? Yaparsın Aşık’da bayan Kuaför Salih beyin espirili sitemleri izleyenleri bolca güldürdü. Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran 17 Ağustos 2019 Yaparsın Aşkım ‘da Gizem-Caner, Fatma-Salih, Yasemin-Ümit veya Gözle-Kaan çiftlerinden hangisi arabayı kazandı?

Yaparsın Aşkım 17 Ağustos Kim Hangi Çift Kazandı ?

Yaparsın Aşkım 17 Ağustos 2019 Arabayı Kim Kazandı

Çiftler, Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ÖTV vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Yaparsın Aşkım İlker Ayrık

 

Gizem-Caner, Fatma-Salih, Yasemin-Ümit ve Gözle-Kaan Çiftlerinden birisi hangi marka araba kazanacak? (Yaparsın Aşkım Hangi Marka Arabayı Veriyor 2019)

YAPARSIN AŞKIMDA HAGİ MARKA ARABA VERİLECEK, öğrenmek için tıklayın.

YAPARSIN AŞKIMDA HAGİ MARKA ARABA VERİLİYOR

 

Bugün final oyununa Gizem-Caner, Fatma-Salih, Yasemin-Ümit ve Gözle-Kaan çiftlerinden hangisis kalıp arabayı kazanacak?! Bayan kuaförü olan Salih beye İlker Ayrık kuaför olmanın zorluklarını sordu. Salih beyin cevabı “evde 1 tane ile uğraşamıyorsunuz ben kuaförde 150 taneyle ilgileniyorum” oldu.

Arabayı kazananın belirleneceği oyun “bardakları çizgiyi geçirme” oyunu. Yasemin-Ümit çifti ilk oyunu alarak setlerde durumu 1-0 yaptılar. Fatma-Salih ve Yasemin-Ümit çiftinden ikinci setide 5-1 alarak Arabayı kazanan Yasemin-Ümit çiftine hayırlı olsun diyoruz!

Arabayı kazanan Yasemin-Ümit çiftini tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

Hepsi bu gece Yaparsın Aşkım’da!

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2019