Yaparsın Aşkım 17 Ocak Çarşamba Yarışmacıları Özge Esin Turgay Kadir Tekrarı İzle

Fox tv ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak edilen güzel yarışma programı hem eğlendiren hemde bir çifte harika bir araba hediyesi olan Yaparsın Aşkım programı 6. bölümü ile fox tv ekranlarında 17 ocak 2018 günü kaldığı yerden devam edecek. Bu güzel yarışma haftada bir güne düştüğü için sevenleri üzgün olsa da yarışma dizilerin başlaması ile biraz düşüş gösterdi reytinglerde..

Yaparsın Aşkım 17 Ocak Çarşamba Yarışmacıları Özge Esin Turgay Kadir ve diğer yarışmacılarla kaldığı yerden devam ediyor. Yaparsın Aşkım 17 Ocak Çarşamba Yarışmacıları Tekrarı video İzlemek için sizlere buradan en yeni içerikleri girmek için uğraşıyoruz. Sevilen yarışmada yeni yarışmacılar sahne alacak 17 ocak çarşamba günü.

Fox Tv Yaparsın Aşkım 17 Ocak Çarşamba Yarışmacıları Özge Esin Turgay Kadir Tekrarı videosunu İzle

Yaparsın Aşkımda 17 ocak günü çok ilginç yarışmalar var. Bunlardan birisi lastik sökme takma yarışması. Bir diğeri de Uçarak balon patlatmaca. Oldukça zorlu mücadelelerin olacağı Yaparsın Aşkım 17 Ocak Çarşamba Yarışmacıları nefes nefese bir mücadele sergileyecekler.

Birinci olan yarışmacı çifte sıfır km 2018 model bir araç hediye ediliyor. Yaparsın Aşkım 17 Ocak Çarşamba Yarışmacıların Tekrarını İzlemek için lütfen sitemizden ayrılmayın.

İşte son fragman:

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.