Yaparsın Aşkım 18 Haziran Kim Kazandı ? Reyhan’ın 6 Bin TL lik Ayakkabısı

İlker Ayrık’ın espirili yarışması Yaparsın Aşkım 18 haziran kim kazandı ? Önce bayanlarla sohbet eden İlker Ayrık Reyhan’ın ayakkabı fiyatı ile şok oldu. Yaparsın Aşkım Reyhan’ın 6 Bin Tl’lik ayakkabısının resmi markası modeli nedir ? 2019 Yaparsın Aşkım 18 haziran özeti ve 62 Bin TL’lik pırlanta yüzük nasıl alındı ?

Yaparsın Aşkım 18 Haziran kim kazandı. Reyhan'ın 6 Bin TL lik Ayakkabısı

Dört eşin birbirlerine karşı yarıştığı yarışma programında şoke eden olay yaşandı. Yaparsın Aşkım 18 haziran kim kazandı sorusundan daha çok yarışmacı Reyhan’ın 6 Bin Tl’lik ayakkabısının markası modeli merak edildi.  Önce bir giyime ne kadar para harcarsınız sorusuna elbise için çok para vermem diyen Reyhan ayakkabı sorusuna gelince pişkinlik içerisinde cevap verdi. Tüm salonun bir anda şok olduğu 6 Bin TL değerindeki ayakkabı çok merak edildi. Yaparsın Aşkım Reyhan ne iş yapıyor bu ayakkabıyı nasıl aldı marka ve modeli neydi internette araştırılmaya başlandı.

Eşinin de ayağındaki ayakkabıyı sorun İlker Bey demesi dikkatleri çekti. Ailece biraz fazla para harcadıkları kesin. Dudakların da operasyon olan Reyhan ama çok giyiyorum İlker Bey diye cevap verdi. Her gün ayağımda hiç çıkartmıyorum dedi. Mesela bir iş yaptın 100 bin kazandın ayakkabıya 40 bin verir misin sorusuna ise tereddütsüz vermem dedi. 6 Bin TL’lik ayakkabıyı almak için kaç paralık bir iş yapmış olabilirdi?

Yaparsın Aşkım Reyhanın Ayakkabısı

Yaparsın Aşkım 18 haziran Hatice kocası için çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Kıskanç mısın sorusuna hayır hiç kıskanmam dedi. Kocanın nesini kıskanacağım ben istediği yere gitsin gezsin isterse eve gelmesin koca bu neyi kıskanılsın ki dedi. Diğer yarışmacı kadınlar da bu duruma çok şaşırdı. Kocasını kıskanmayan bir Hatice ile karşı karşıyayız. İsa ise eşine aldığın en pahalı hediye kaç para sorusuna tektaş yüzük dedi. İlker’in fiyatını söyle demesi üzerine 62 bin TL demesi tüm salonu şok etti.

Yaparsın Aşkım 18 haziran kim kazandı arabayı kim aldı ?

Kıran kırana bir mücadele izleyeceğimiz yarışma programı Yaparsın Aşkım 18 Haziran 2019 kim kazandı arabayı kim aldı çok merak ediliyor. Çekimleri halen devam eden programın tamamlanmasının ardından sayfamızda yayınlayacağız. Sizin tahminlerinizi bize yorumlar kısmından gönderiniz. İşte bu akşamın o çarpıcı fragmanı ve Yaparsın Aşkım Reyhan Kimdir Ne İş Yapar ?

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

YORUMLAR

  1. 6 bin liralık ayakkabı ve 62 bin liralık tektaş kullananların ibu yarışmada ne işi var anlamadım insanlar oraya araba kazanmaya geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.