Yaparsın Aşkım 19 Ağustos 2019 Arabayı Kim Kazandı?😉

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 19 Ağustos 2019 arabayı kim kazandı? Neden bütün seyirciler çekirdek çıtlıyor? 🙂 Yaparsın Aşkım 19 Ağustos 2019 Pazartesi Yarışmacıları Kimler? Kim 41 tane Acı Biber Yedi! Pazartesi akşamı yayımlanan 159. bölümde Yaparsın Aşkım oyununu kazanan çift kim? 19 Ağustos 2019’da Sanem-Özgür, Nilay-Kadir, Almaz-Rafat ve Rukiye-Erdinç çiftlerinden hangisi Yaparsın Aşım’dan Hyundai i20 araba kazandı. Arabayı ne zaman teslim alacaklar? Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran 19 Ağustos 2019 Yaparsın Aşkım ‘da Sanem-Özgür, Nilay-Kadir, Almaz-Rafat ve Rukiye-Erdinç çiftlerinden hangisi arabayı kazandı?

Yaparsın Aşkım 19 Ağustos 2019 Arabayı Kim Kazandı - Çekirdek

 

Yaparsın Aşkım 19 Ağustos Kim Hangi Çift Kazandı ?

Çiftler, Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ÖTV vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Yaparsın Aşkım İlker Ayrık

 

Sanem-Özgür, Nilay-Kadir, Almaz-Rafat ve Rukiye-Erdinç Çiftlerinden birisi hangi marka araba kazanacak? (Yaparsın Aşkım Hangi Marka Arabayı Veriyor 2019)

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

Bugün final oyununda Sanem-Özgür, Nilay-Kadir, Almaz-Rafat ve Rukiye-Erdinç çiftlerinden hangisi arabayı kazanacak?! Hanımlar beylerin, beyler hanımların kirli dosyalarını ortaya dökecek mi? Hangi yarışmacı kadın daha kıskanç çıkacak? Hepsi bu gece Yaparsın Aşkım’da!. Nilay, Kadir’in hiç romantik olmadığını söyledi. İlker Ayrık bayanlara sordu; “Erkelerin en çok korktuğu oyun hangisi” diye? Bayanlar topuklu ayakkabı dediler! Yarışmalarda finale kalan Nilay tam 4 tane acı Biber Yedi!

Gecenin yarışmacıları Nilay-Kadir ve Almaz-Rafat çifti oldu. Yine çok zorlu bir gece yarışmacıları bekliyor. Yaparsın Aşkım’da bu gece arabayı sizce hangi Nilay-Kadir ve Almaz-Rafat çiftinden hangisi kazanacak? Finalde arabayı kazandıracak oyun “Hentbol” oyunu. Elle atış yapılan oyunda en fazla gol yapan çift kazanacak. Setlerde durum 0-0. Oyunlarda ise Kırmızı köşe Almaz-Rafat çifti 4-1 öndeler! Ve Rafat atışını gole çevirerek ilk sette oyunları 5-1’ee getrdi ve seti aldı. Kırmızılar 1, Maviler 0. İkinci set çok çekişmeli geçti ve seti maviler kazanrak setlerde durumu 1-1 e getirdiler! 3.sette Kırmızı takım Almaz-Rafat çifti 3-1 öndeler. Şimdi durumu 4-2 yaptılar. Nilay oyunu ve seti bırakmadı ve durumu 4-3’e getirdiler. Kırmızı takımdan Rafat gol yaparsa set ve araba AlmazAlmaz çiftinin olacak ama Rafat çizgiye bastı ve gol geçersiz oldu! Şimi Kadir durumu eşitleyebilecek mi? Kadir attı ama gol olmadı. Rafat’a araba kazanma şansı yine geldi! Program reklama girdi. Bunun anlamı Almaz-Rafat çifti arabayı kazandı mı oluyor? Arabayı kim kazandı sorusunun cevabı Almaz-Rafat çifti oluyor. Arabayı kazanan Almaz-Rafat çiftine şimdiden hayırlı olsun diyoruz!

Arabayı kazanan Almaz-Rafat çifti tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2019