Yaparsın Aşkım 2 Temmuz Pazartesi Yarışmacıları Videosu Arabayı Kim Aldı?

Fox tv de sevilerek izlenen ve her bölümünde harika bir hediye araba veren Yaparsın Aşkım kaldığı yerden hız kesmeden devam ediyor. Yaparsın Aşkım 2 Temmuz 2018 Pazartesi Yarışmacıları kimler tekrar izleme Videosu Arabayı Kim Aldı?gibi merak ettiklerinizi buradan sizlerle paylaşacağız.

Yaparsın Aşkım 2 Temmuz Pazartesi Yarışmacılar kimler derseniz her biri birbirinden çatlak kızlar var bu bölümde. Yaşar ve Seçil en komik anlarıyla Yaparsın aşkımda.. 2 Temmuz Yaparsın Aşkım diğer yarışmacıları da şu şekilde Dilek Burcu ve Zuhal.. Her biri birbirinden renkli yarışmacıları ile Yaparsın Aşkım Fox tv de araba ödülü ile devam ediyor.

Her bölümde citroen marka yeni bir otomobil hediye eden Yaparsın Aşkımda bayanlar oldukça güldürecek 2 temmuz pazartesi günü.. Yaşar ve Seçilin romantik anlarının yanı sıra Dilek, Burcu ve Zuhal gibi Yaparsın aşkım yarışmacıları sizlere unutulmaz bir program yaşatacak. Peki 2 temmuzda yaparsın aşkımda Yaşar ve Seçilin ön planda olduğu yarışmada Dilek, Burcu ve Zuhal hangisi araba ödülünü kazanacak merak konusu oldu.

Yaparsın Aşkım 2 Temmuz Pazartesi arabayı kim aldı

Yaparsın Aşkım 2 Temmuz Pazartesi Eşler kıyasıya yarışıyor, eşini daha iyi tanıyan, en doğru tahminle oyunu en iyi oynayan çift araba ödülüne bir adım daha yaklaşıyor. Yaparsın Aşkımda 2 Temmuz Pazartesi günün sonunda arabanın sahibi kim oluyor buraya yazacağız. Yaparsın Aşkım 2 Temmuz Pazartesi günü fox tv ekranlarında Rekabet, eğlence, yarışıma ve sıfır model bir araba! Hepsi, 2 temmuzda fox tv de Yaparsın Aşkım’da…

ARABAYI KİM ALACAK? YAŞAR VE SEÇİL Mİ  – BURCU VE ÖNDER Mİ?

ARABAYI KAZANAN BURCU VE ÖNDER OLMUŞTUR TEBRİK EDERİZ..

Yaparsın Aşkım 2 Temmuz Pazartesi Yarışmacıları ARABAYI KİM ALDI

Yaparsın Aşkım Yarışması Başvuru Formu (Fox Tv)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Temmuz 2018