Yaparsın Aşkım 20 Ağustos 2019 Arabayı Kim Kazandı?

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 20 Ağustos 2019 arabayı kim kazandı? Yaparsın Aşkım 20 Ağustos 2019 Yarışmacıları Kimler? Pazar akşamı yayımlanan 160. bölümde Yaparsın Aşkım oyununu kazanan çift kim? 20 Ağustos 2019’da Burçin-Candemir, Seda-Buğra, Özlem-Abdullah ve Burcu-Kaan çiftlerinden hangisi Yaparsın Aşım’dan Hyundai i20 araba kazandı. Arabayı ne zaman teslim alacaklar? Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran 20 Ağustos 2019 Yaparsın Aşkım ‘da Burçin-Candemir, Seda-Buğra, Özlem-Abdullah ve Burcu-Kaan çiftlerinden hangisi arabayı kazandı?

Yaparsın Aşkım 20 Ağustos 2019 Arabayı Kim Kazandı - dizihaberitv

 

Yaparsın Aşkım 20 Ağustos Kim Hangi Çift Kazandı ?

Çiftler, Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ÖTV vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Yaparsın Aşkım İlker Ayrık

 

Burçin-Candemir, Seda-Buğra, Özlem-Abdullah ve Burcu-Kaan Çiftlerinden birisi hangi marka araba kazanacak? (Yaparsın Aşkım Hangi Marka Arabayı Veriyor 2019)

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

Bugün final oyununa Burçin-Candemir, Seda-Buğra, Özlem-Abdullah ve Burcu-Kaan çiftlerinden hangisi kalıp arabayı kazanacak?! Burçin-Candemir, Seda-Buğra, Özlem-Abdullah ve Burcu-Kaan çiftleri birbirini ne kadar çekiştirecek? 😎 Burcu hn neden sürekli ağlıyor? Finalistlerde ilk çift belli oldu. İkinci çift için final yolundaki oyunun adı “Eşiniz 60 sn de kaç Üzüm yer”!

Seda-Buğra ve Burcu-Kaan çifti ilk finalistler oldular. Arabayı kazananın belirleneceği oyun “tenis toplarıyla sıvı dolu şişe devirme” oyunu. Kırmızı takım Seda-Buğra çifti ilk seti 5-2 aldı. İkinci ssette durum pyunlarda 1-1. Burcu hn çok ağladı ama oyunlarda iyi performans sergiliyor. Mavi takım Burcu-Kaan çifti, Burcu hn sayesinde ikinci sette 2-2. Kaan bey henüz sayısı yok. Kaan bey ilk sayısını almak üzereydi ama yine dağa taşa çoook top attı. Durum şimdi kırmızılar lehine 4-2 oldu. Kırmızı takım 1 oyun daha alırsa set ve araba onların olacak ! Ve, Yaparsın Aşkım reklama girdi. Kırmızı takım Buğra bey yumaşak atışlarla tek şişeye indirmişti. Kaan bey ise yine hızlı sert ve hedeften uzak atışlar  yapıyordu. Buğra bey dediğimiz gibi son şişeyide masadan düşürerek arabayı takımına kazandırdı! Arabayı kazanan Seda-Buğra çiftine hayırlı olsun diyoruz!

Arabayı kazanan Seda-Buğra çiftini tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2019