Yaparsın Aşkım 20 Haziran Kim Kazandı ? Arabayı Kim Aldı ?

İlker Ayrık’ın her programda bir araba verdiği yarışma programı geceye Sevinç ve Yeliz’in polomiği ile damga vurdu. Merak edilen ise gün sonunda 2019 Yaparsın Aşkım 20 haziran kim kazandı ? Eşleri ile birlikte yarışan çiftlerden arabayı kim aldı ? Yaparsın Aşkım 20 haziran yarışmacıları kimdir tanıyalım.

Yaparsın Aşkım 20 Haziran kim kazandı arabayı kim aldı

Yaparsın Aşkım Fatma ve Yiğit kimdir ? Çok zevkli bir tanışma öyküsü ile gündeme gelen ikili Yaparsın Aşkım programında tüm Türkiye’ye nasıl tanıştıklarını anlattı. Gecenin güzeli Fatma Hanım huzur evinde çalıştığı sırada yine aynı yerde çalışan Yiğit’i koridorda gördü. Gördüğü anda kendisine aşık oldu. Ancak Yiğit aynı duyguları hissetmedi. Fatma günlerce peşinden koşarak sonunda Yiğit’i elde etmeyi başardı. İlker Ayrık şaşırtıcı kovalamaca hikayesini dinlediğinde peki o zaman sizi Yiğit ile yer mi değiştirsek gibi bir espiride de bulundu. Ekran başındakiler ise yokki bizde Yiğit’in şansı diyerek iç çekti.

Yaparsın Aşkım, Fatma ve Yiğit kimdir

 

2019 Yaparsın Aşkım 20 haziran kim kazandı arabayı kim aldı ?

Yarışmanın sunucusu İlker’in Sevince söz hakkı verdiği sırada Yeliz’in çıkışı geceye damgasını vurdu. Sevince gelen soru arabayı aldığınızda hayaliniz nedir oldu. Sevinç çocukları Yusuf ve Derin için arabayı istediklerini ve hayallerinin ailece bir ev sahibi olduğunu söyledi. Bu yüzden de bu arabayı alacağız dedi. Yeliz’in de o arada söze müdahil olup “inşallah canım yaa” demesi bir anda stüdyoda gerginlik yarattı. Karadeniz kadını olan Sevinç Hanım da Yeliz’in bu lafının altında kalmayınca polomik büyüdü. Gecenin yarışması adeta Yeliz ve Sevinç arasındaki kavgaya kilitlendi. Eşlerini çok kıskanan dört kadın yarışmacının araba için verdiği bu geceki mücadelede kazanan ise sadece bir çift oldu. Yarışmanın galibi çiftimize hayat boyu mutluluklar diliyoruz. Kaybeden üç çiftimiz için ise güzel bir yarışma geçirdiklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. İşte Yaparsın Aşkım 20 haziran özet videosu.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 20 Haziran 2019