Yaparsın Aşkım 201. Bölüm Arabayı Kim Kazandı?

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 201. Bölümde arabayı kim kazandı? Sokağa Çıkma Yasağının uygulandığı günlerde tekrarı yayınlanan Yaparsın Aşkım’ın yarışmacıları kimler ve Arabayı Kazanan çift hangisi? Yarışmanın 201. bölümde Yaparsın Aşkım oyununu kazanan Tuğba-Tahir, Meryem-Reza Mehdi, Ümmiye-Nihat Sezgin ve Sedef-Hakan çiftlerinden hangisi Yaparsın Aşkım’dan araba kazandı. Arabayı ne zaman teslim alacaklar?

Yaparsın Aşkım 201. Bölüm Arabayı Kim Kazandı

 

Yaparsın Aşkım 201. Bölümü (Sokağa Çıkma Yasağı günü Bölümü) Kim Hangi Çift Kazandı ?

Çiftler, Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ÖTV vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Yaparsın Aşkım İlker Ayrık

 

Tuğba-Tahir, Meryem-Reza Mehdi, Ümmiye-Nihat Sezgin ve Sedef-Hakan Çiftlerinden birisi hangi marka araba kazanacak? (Yaparsın Aşkım Hangi Marka Arabayı Veriyor 2020)

YAPARSIN AŞKIMDA HAGİ MARKA ARABA VERİLECEK, öğrenmek için tıklayın.

YAPARSIN AŞKIMDA HAGİ MARKA ARABA VERİLİYOR

 

Bugün finala kalan yarışmada finalistler Meryem-Reza Mehdi ve Ümmiye-Nihat Sezgin çiftlerinden hangisi arabayı kazanacak?! Hanımlar beylerin, beyler hanımların kirli dosyalarını ortaya dökecek mi? Hangi yarışmacı kadın daha kıskanç çıkacak? Hepsi bu gece Yaparsın Aşkım’da!

Vee Meryem-Reza Mehdi çifti arabayı kazandılar! Arabayı kazanan Meryem-Reza Mehdi çiftine şimdiden hayırlı olsun diyoruz!

Arabayı kazanan Meryem-Reza Mehdi çiftini tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.