Yaparsın Aşkım 203. Bölüm Arabayı Kim Kazandı?

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 203. Bölümde arabayı kim kazandı? Sokağa Çıkma Yasağının uygulandığı günlerde yeni bölüm olarak yayınlanan Yaparsın Aşkım’ın 203. bölümü yarışmacıları kimler? Yarışmanın 203. bölümde Yaparsın Aşkım’da Havva-Hüseyin, Yasemin-Berkant, Cemre-Ufuk, Özge-Orçun çiftlerinden hangisi Yaparsın Aşkım’dan araba kazandı. Arabayı ne zaman teslim alacaklar?

Yaparsın Aşkım 203. Bölüm Arabayı Kim Kazandı

 

Yaparsın Aşkım 203. Bölümü (Sokağa Çıkma Yasağı günü Bölümü) Kim Hangi Çift Kazandı ?

Çiftler, Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ÖTV vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Yaparsın Aşkım İlker Ayrık

 

Havva-Hüseyin, Yasemin-Berkant, Cemre-Ufuk, Özge-Orçun Çiftlerinden birisi hangi marka araba kazanacak? (Yaparsın Aşkım Hangi Marka Arabayı Veriyor – 2020)

YAPARSIN AŞKIMDA HAGİ MARKA ARABA VERİLECEK, öğrenmek için tıklayın.

YAPARSIN AŞKIMDA HAGİ MARKA ARABA VERİLİYOR

 

Bugün finala kalan yarışmada finalistler Yasemin-Berkant ile Havva-Hüseyin çiftlerinden hangisi arabayı kazanacak?! Hanımlar beylerin, beyler hanımların kirli dosyalarını ortaya dökecek mi? Hangi yarışmacı kadın daha kıskanç çıkacak? Hepsi bu gece Yaparsın Aşkım’da!

Hangi çift arabayı kazandı? Arabayı kazanan Yasemin-Berkant çiftine şimdiden hayırlı olsun diyoruz!

Arabayı kazanan Yasemin-Berkant çiftini tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.