Yaparsın Aşkım 21 Temmuz 2019 Arabayı Kim Kazandı? Şeyma ve Batuhan Kimdir

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 21 Temmuz 2019 arabayı kim kazandı? Geceye damgasını vuran çift ise 145. bölümde Şeyma ile Batuhan oldu. Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran Şeyma ve Batuhan kimdir ?

Yaparsın Aşkım 21 Temmuz Arabayı Kim Kazandı? Şeyma ve Batuhan Kimdir

Yaparsın Aşkım Şeyma Kimdir ?

Araba için yarışan çiftlerin yarışma programı Yaparsın Aşkım’da bu gece sunucuda çok konuşan Şeyma damgasını vurdu. Eşiniz ile nasıl tanıştınız sorusuna ilk gördüm kapıdan girdi ya bu kesin benim olmalı dedim diyen Şeyma bir daha susmadı. İnce ses tonu ile durmadan konuşan Şeyma’yı İlker Ayrık’ta susturmayı başaramadı. Batuhan’dan yardım isteyen program sunucusu ben çözüm bulamadım yanıtı ile karşılaşınca çaresiz olduğunu anladı. Şeyma ise halen konuşmaya devam ediyor Batuhan’a olan aşkını anlatıyordu. Parası da benim kendisi de benim tüm Türkiye duyuyor ya buradan çok mutlu oluyorum çünkü Batuhan her şeyiyle benim komple benim o benim gibi kelimeleri arka arkaya sıralamaya başlayınca İlker Ayrık söze giremedi.

Yaparsın Aşkım Şeyma Kimdir ?

Yaparsın Aşkım Batuhan Kimdir ?

Batuhan sessiz sakin içine kapanık yarışırken bile Şeyma’nın lafını kesip içine giremeyen delikanlı olarak stüdyodaydı bugün. En sevdiği oyun ise eşinin ağzına gözleri kapalı iken verdiği yiyecek oldu. Şeyma ağzındakini bitirip eşine yardımcı olması gerekiyordu ancak bir türlü yiyemeyince tüm stüdyo derin nefes aldı. Şeymanın sesi olmadan süre geçiren izleyicilerin kulakları dinlendi. Batuhan ise gözlerini açtığında Şeyma’yı susturacak bu oyunu çok sevdim diyerek İlkey Bey’i tebrik etti. Şeyma ise ağzındakini bitirmiş söylediklerine Batuhan’ı pişman etmeye başlamıştı. Aman ha eğer bir yerde Şeyma Hanım’ı görürseniz sohbet edeyim demeyin kurtulamazsınız bizden söylemesi.

Yaparsın Aşkım Batuhan Kimdir ?

Yaparsın Aşkım 21 Temmuz  Kim Hangi Çift Kazandı ?

Büyük ödül için önce bir tekerleğini sonra ikinci tekerleğini emin adımlar ile toplayarak finalde ise dört tekerini bir araya getiren yarışmacı ailesi belli oldu. Yaparsın Aşkım hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ötv vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

Şeyma-Batuhan çiftinin elendiği, Çiğdem-Recep ve Merve-Arda çiftinin finale kaldığı Yaparsın Aşkım 21 Temmuz 2019 tarihli final setlerinde ilk seti mavi formayla yarışan Merve-Arda çifti aldı. İzliyicileri oyunlar boyunca çok güldüren Recep beyin final setinde çok stresliydi. İkinci setin ilk 3 oyununa yine Merve-Arda çifti Arda’nın üstün oyunuyla önde girdi. Son 3 setide vermeyen Merve-Arda çifti arabanın sahibi oldu. Kazanan çifti tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

Yaparsın Aşkım 21 Temmuz Kim Hangi Çift Kazandı ?

Yaparsın Aşkım finali sonrasında 21 Temmuz doğum günü olan Çiğdem hanıma İlker Ayrık ve ekibinin bir sürprizi oldu ve stüdyoya Çiğdem hanım için doğum günü pastası geldi. Doğum günü pastasını sunucu İlker Ayrık ‘ın talebi ile Çiğdem hanım ve Recep bey birbirlerine ikram ettiler. Çiğdem hanımın inşallah düğünümüzdeki gibi çatalı ağzımda bırakmazsın demesinin hemen ardından Recep bey yine çatalı Çiğdem hanımın ağzında bıraktı. 🙂 Recep beyin bu espirili hareketi Stüdyoda ve ekran başındakilerde gülüşmelere sebep oldu.

21 Temmuz 2019 – Yaparsın Aşkım Çiğdem ve Recep çifti. Çiğdem hanımın Doğum günü Dileği

Çiğdem hanımda doğum günü olması sebebiyle inşallah yine yarışıp arabayı alırız dileğinde bulundu. Bakalım İlker Ayrık bu dileğin gerçekleşmesi için adım atacak mı? Çiğdem hanımın doğum gününü kutlar, sağlıklı ve huzurlu bir yıl geçirmesini dileriz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2019