Yaparsın Aşkım 22 Ağustos 2019 Arabayı Kim Kazandı?

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 22 Ağustos 2019 arabayı kim kazandı? Yaparsın Aşkım 22 Ağustos 2019 Yarışmacıları Kimler? Pazar akşamı yayımlanan 161. bölümde Yaparsın Aşkım oyununu kazanan çift kim? 22 Ağustos 2019’da Gülay-Mehmet, İlknur-Murat, Cansu-Bünyamin ve Çiğdem-Recep çiftlerinden hangisi Yaparsın Aşım’dan Hyundai i20 araba kazandı. Arabayı ne zaman teslim alacaklar? Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran 22 Ağustos 2019 Yaparsın Aşkım ‘da Gülay-Mehmet, İlknur-Murat, Cansu-Bünyamin ve Çiğdem-Recep çiftlerinden hangisi arabayı kazandı?

Yaparsın Aşkım 22 Ağustos 2019 Arabayı Kim Kazandı

 

Yaparsın Aşkım 22 Ağustos Kim Hangi Çift Kazandı ?

Çiftler, Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ÖTV vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Yaparsın Aşkım İlker Ayrık

 

Gülay-Mehmet, İlknur-Murat, Cansu-Bünyamin ve Çiğdem-Recep Çiftlerinden birisi hangi marka araba kazanacak? (Yaparsın Aşkım Hangi Marka Arabayı Veriyor 2019)

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

Bugün final oyununa Gülay-Mehmet, İlknur-Murat, Cansu-Bünyamin ve Çiğdem-Recep çiftlerinden hangisi kalıp arabayı kazanacak?! Gülay-Mehmet, İlknur-Murat, Cansu-Bünyamin ve Çiğdem-Recep çiftleri birbirini ne kadar çekiştirecek? 😎 Gülay hanım acı biberleri yiyebilecek mi? Erkekler kadın ayakkabısıyla nasıl koşuşturacak? Hepsi bugün Yaparsın Aşkım’da! Finalisti belirliyecek oyun “Eşiniz 60 saniyede kaç tane acı biber yer?” Kocalarının eşleri için iddiaları; Bünyamin 67, Recep  61, Murat 66, Mehmet 25! 🥵

Çiğdem-Recep çiftinden Çiğdem hn ben bir tane bile biber yiyemem dedi ve yarışmayı terketti. İlknur-Murat çiftinde elendi. Böylece arabayı kazanma şansını kaybettiler. Recep bey eşine canı sağolsun dedi. İlk Finalistler Gülay-Mehmet Bünyamin-Cansu çifti oldular. Arabayı kazananın belirleneceği oyun “halkaları çubuklara takma” oyunu. Finalde Kırmızı takım Bünyamin-Cansu çifti ilk sette oyunlarda 5-1 lik üstünlük sağladılar ve setlerde şimdi 1-0 öndeler. Bakalım ikinci seti hangi çift kazanacak? Kırmızı takım kazanırsa arabanın sahibi olacaklar! İkinci sette Bünyamin bey yine çok hızlı çıktı ve Kırmızı takım ikinci set oyunlarında 1-0 önde. Mavi takım ısınmaya başladı. Sette durum 2-2. Kırmızı takım Bünyamin bey araba bizim diyor, bastıryor! Durum kırmızı takım lehine 3-2. Gülay hn bizde istiyoruz dedi ve oyunlarda durumu 3-3 e getirdi. Bünyamin bey eşine sitem etti. Atacaksın dedi ve bir sonraki oyunda kafa kafaya giden ve aynı anda attıkları halkalardan önce o çubuğa taktı ve durum şimdi Kırmızı takım lehine 4-3. Kırmızı takım bu oyunu alırsa araba Bünyamin-Cansu çiftinin olacak! Gülay hanım arabaya tutunda. Sette durum 4-4! Ama MEhmet bey Kırmızı tkaımın hayallarini suya düşürdü. Oyunu ve seti alarak setlerde ddurumu 1-1’e getirdi! Kırmızı takım arabayı kıl payı kaçırmanın üzüntüsüyle 3 set öncesinde çok stresli görünüyor. 3 seti ve arabayı sizce kim kazanacak? Mavi takım biraz geç açıldı ama iyi açıldı. 3. sette 2-0 öndeler. İlker Ayrık, Cansu hn la konışuyor. Araba için artık birşey yapman lazım dedi. Cansu hn yine kaybetti ve durum şimdi 3-0 mavi takım lehine! Bünyamin bey arabayı bırakmamaya kararlı. Durmu 3-1′ getirdi. Oyunlarda fark 2 sayı. Bakalım Cansu hn ne yapacak? Veee, en sonunda Cansu hanım toparlandı. Kırmızı takım geri dönüş yaptı. Sette durum mavi takım lehine 3-2. Sizce kim kazanacak? Bünyamin beyden muhteşem geri dönüş. Sons ette durum 3-3! Muhteşem bir geri dönüş yaşıyoruz! Bayanların karşılaşması çok çekişmeli geçiyor! Cansu hn iyice açıldı. Gülay hn panik yapmaya başladı. Kırmızı takım 4-3 öne geçti. Son oyunu alırlarsa bu sefer araba onların olacak! 3 halkaya 1 araba mı geliyor? Mehmet bey çok dikkatli atışlar yapıyor. 2 halkayı soktu bile ama reklam girdi! Arabayı Cansu-Bünyamin çifti aldı, diyebilir miyiz sizce? Sanki bu reklam biraz heyecanlandırma reklamı gibi duruyor. Bakalım reklam sonrası arabayı kim kazanacak! Kırmızı çift arabayı kazandı. Arabayı kazanan Cansu-Bünyamin çiftine hayırlı olsun diyoruz!

Arabayı kazanan Cansu-Bünyamin çiftini tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2019