Yaparsın Aşkım 22 Eylül 2019 Arabayı Kim Kazandı?😉

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 22 Eylül 2019 arabayı kim kazandı? Yaparsın Aşkım 22 Eylül 2019 Pazar Yarışmacıları Kimler? Salı akşamı yayımlanan 176. bölümde Yaparsın Aşkım oyununu kazanan çift kim? 22 Eylül 2019’da Sibel-Eray, Sevda-Onur, Tuğçe-Emir ve Seda-Deniz çiftlerinden hangisi Yaparsın Aşım’dan Hyundai i20 araba kazandı. Arabayı ne zaman teslim alacaklar? Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran 22 Eylül 2019 Yaparsın Aşkım ‘da Sibel-Eray, Sevda-Onur, Tuğçe-Emir ve Seda-Deniz çiftlerinden hangisi arabayı kazandı?

Yaparsın Aşkım 22 Eylül Kim Hangi Çift Kazandı ?

Yaparsın Aşkım 10 Eylül 2019 Arabayı Kim Kazandı

 

Çiftler, Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ÖTV vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Yaparsın Aşkım İlker Ayrık

 

Sibel-Eray, Sevda-Onur, Tuğçe-Emir ve Seda-Deniz Çiftlerinden birisi hangi marka araba kazanacak? (Yaparsın Aşkım Hangi Marka Arabayı Veriyor 2019)

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

Bugün final oyununda Sibel-Eray, Sevda-Onur, Tuğçe-Emir ve Seda-Deniz çiftlerinden hangisi arabayı kazanacak?! Hanımlar beylerin, beyler hanımların kirli dosyalarını ortaya dökecek mi? Hangi yarışmacı kadın daha kıskanç çıkacak? Hepsi bu gece Yaparsın Aşkım’da!

Sibel-Eray, Sevda-Onur, Tuğçe-Emir ve Seda-Deniz in yarımacı olduğu gecede gecenin finalist yarışmacıları Sibel-Eray ve Sevda-Onur çifti oldu. Yine çok zorlu bir gece yarışmacıları bekliyor. Yaparsın Aşkım’da bu gece arabayı sizce Sibel-Eray ve Sevda-Onur çiftinden hangisi kazanacak? Finalde arabayı kazandıracak oyun “kaleye elle gol atma” oyunu. Elle atış yapılan oyunda kaleyi rakip çiftler birlikte koruyor.

Sevda-Onur ilk seti kazandı. İkinci sette oyunu tam Sibel-Eray çifti kazandı derken Sevda-Onur çifti direnç gösterip ikinci seti 4-3’e getirdi ama program reklama girdi. Arabayı kim kazandı sorusunun cevabı Sevda-Onur çifti oluyor. Arabayı kazanan Sevda-Onur çiftine şimdiden hayırlı olsun diyoruz!

Arabayı kazanan Sevda-Onur çifti tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

YORUMLAR

  1. Arabayi kazanan onur sevda sibel eray kazanamadi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.