Yaparsın Aşkım 25 Temmuz 2019 Arabayı Kim Kazandı?

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 25 Temmuz 2019 arabayı kim kazandı? Geceye damgasını vuran çift ise 146. bölümde oyun kazanmadan finale kalan Cansu-Bünyamin çifti oldu. Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran 25 Temmuz 2019 Yaparsın Aşkım arabayı kim kazandı sorusu için okumaya devam 😉

yaparsın aşkım atv 25 temmuz 2019 Ezgi-Kaan ve Cansu-Bünyamin finali kim kazandı

Yaparsın Aşkım 25 Temmuz Kim Hangi Çift Kazandı ?

Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale adım adım yürüyen yarışmacılar Ezgi-Kaan ve Cansu-Bünyamin çifti finalde çiftlerin koruduğu kalelere gol atmak için uğraştılar. Birbirlerine gol atmakta zorlanan yarışmacılarda Kaan yüksek gol yüzdeli atışlarla çifti ayakta tutmaya çalıştı. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ötv vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Ezgi-Kaan çifit hangi marka araba kazandı?

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

Ezgi-Kaan ve Cansu-Bünyamin çiftinin finale kaldığı Yaparsın Aşkım 25 Temmuz 2019 tarihli final setlerinde ilk seti kızmızı formayla yarışan Ezgi-Kaan çifti Kaan ‘ın 5’te 4 lük yüzdeli atışı sayesinde aldı. Cansu-Bünyamin çifti ikinci set öncesinde stresliydi. Cansu-Bünyamin çifti stresi üzerilerinden atarak 2.seti aldı ve setleri 1-1 ‘e getirdi. Böylece araba kazanma inançlarını son sete taşımış oldular. Final setinde Kırmızı takımdan Ezgi eşi Kaan ‘a bana bağır, beni uyar bu seti alalım diye tepki gösterdiği görüldü. Cansu ise 3.set öncesinde eşini sakinleştirmeye çalıştı. 3. sette de Kaan yüksek yüzdeli atışlarına devam ederek araba için güçlü aday biziz dedi. 3.sette Ezgi-Kaan çifti lehine fark önce 2-0 daha sonra 3-1 ‘e geldi. Bünyamin seti bırakmamakta kararlıydı. Uzun zamandır gol atamama şansızlığını kırdı ve seti 3-2 ‘ye taşıdı. Ezgi ‘nin de gol atması sonrasında set Ezgi-Kaan çifti lehine 4-2 ‘ye geldi. Son atışıda gole çeviren Kaan, seti 5-2 ye getirdi ve Ezgi-Kaan çifti güzel arabayı kazandı.

Kazanan çifti şimdiden tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 25 Temmuz 2019