Yaparsın Aşkım 26 Ağustos 2019 Arabayı Kim Kazandı?

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 26 Ağustos 2019 arabayı kim kazandı? Yaparsın Aşkım 26 Ağustos 2019 Yarışmacıları Kimler? Pazar akşamı yayımlanan 161. bölümde Yaparsın Aşkım oyununu kazanan çift kim? 26 Ağustos 2019’da Gözde-Hüseyin ve Şeyma-Kubilay çiftlerinden hangisi Yaparsın Aşım’dan Hyundai i20 araba kazandı. Arabayı ne zaman teslim alacaklar? Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran 26 Ağustos 2019 Yaparsın Aşkım ‘da Gülay-Mehmet, İlknur-Murat, Cansu-Bünyamin ve Çiğdem-Recep çiftlerinden hangisi arabayı kazandı?

Yaparsın Aşkım 26 Ağustos 2019 Arabayı Kim Kazandı

 

Yaparsın Aşkım 26 Ağustos Kim Hangi Çift Kazandı ?

Çiftler, Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ÖTV vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Yaparsın Aşkım İlker Ayrık

 

Gözde-Hüseyin ve Şeyma-Kubilay çiftlerinden birisi hangi marka araba kazanacak? (Yaparsın Aşkım Hangi Marka Arabayı Veriyor 2019)

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

Bugün final oyununa Gözde-Hüseyin ve Şeyma-Kubilay çiftlerinden hangisi kalıp arabayı kazanacak?! Gözde-Hüseyin ve Şeyma-Kubilay çiftleri birbirini ne kadar çekiştirecek?

Günün finalistleri Gözde-Hüseyin ve Şeyma-Kubilay. Arabayı kazananın belirleneceği oyun “sıvı dolu şişeleri topla vurarak masadan düşürme” oyunu. Finalde setlerde durum 1-1. Kırmızı takım Gözde-Hüseyin çifti arabayı kazananın belli olacağı son sette oyunlarda dördüncü puanını aldırlar? Oyunu kazanırlarsa arabayı alacaklar dediğimiz anda program reklama girdi. Sanki bu reklam biraz heyecanlandırma reklamı gibi duruyor. Bakalım reklam sonrası arabayı kim kazanacak! Kırmızı çift arabayı kazandı. Arabayı kazanan Gözde-Hüseyin çiftine hayırlı olsun diyoruz!

Arabayı kazanan Gözde-Hüseyin çiftini tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Ağustos 2019