Yaparsın Aşkım 27 Temmuz 2019 Arabayı Kim Kazandı?

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 27 Temmuz 2019 arabayı kim kazandı? Yaparsın Aşkım 27 Temmuz 2019 Yarışmacıları Kimler? Geceye damgasını vuran çiftlerin tanışma hikayeleri. 148. bölümde Yaparsın Aşkım oyununu kazanan çift kim? Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran 27 Temmuz 2019 Yaparsın Aşkım ‘da Gülsüm-Serkan, Oya-Burak, Fatma-Bayram ve Ayşen-Cem çiftinden hangisi arabayı kazandı soruları için okumaya devam 😉

Yaparsın Aşkım 27 Temmuz Kim Hangi Çift Kazandı ?

Gülsüm-Serkan, Oya-Burak, Fatma-Bayram ve Ayşen-Cem Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ötv vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Gülsüm-Serkan çifit hangi marka araba kazandı?

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

Gülsüm Serkan’a Nasıl Aşık Oldu? Banyo ‘da tanıştı. Eşinin iş yerinde çalışıyorsu. Sinema ‘da Gülsüm ‘e lan diyen kadınla kavgaya tutuştuğunu ve Serkan ‘ın onu korumak kadının kocasının arkadaş grubunun arasında kalıp dayak yediğini anlattı.

Oya-Burak çiftinin tanışma hikayesi: Oya, Burak ‘ın Vizesini bu adam sıkıntılı Vizesini iptal edin demiş. 522-ST Sultanbeyli-Mecidiyeköy otobüsünde tanıştılar. Sonrasında 3 hafta hergün buluşmaya başladık. 3. haftada kafeye gittik. Kafede Burak sana birşey söyleyeceğim diyerek evlenme teklifi etmiş.

Fatma-Bayram çiftinin tanışma hikayesi: Fatma ‘nın uzun uzuun kurduğu cümleler İlker Ayrık ın bile kenarda sus pus kalmasına sebep olurken Fatma ‘nın kıskançlığından Bayram cevap vermekte zorlandı. Gülsüm ise Fatma ‘nın kıskançlığına ateşe barutla yaklaşır gibi giderken sunucu İlker Ayrık konuya espirili yaklaşımıyla müdahale etti. Bayraam ‘da nuzun süredir hoşlandığını anlatan Fatma bir  gün hastanedeyken Bayram ‘ın “Geçmiş olsun, senin gibi güzel hemşireler de böyle hastalanabiliyor mu” dedi. Ardından çıkma teklifi etti dedi. Bu konu çooook uzadı. Fatma-Bayram çifti bir türlü evlenemedi 🙂 Siz en iyisi programın tekrarını izleyerek hikayeyi uzun uzuuun dinleyin 😀

Cem Ayşen çiftinin tanışma hikayesi: Yakın arkadaşım eşimden çok hoşlanıyordu ma eşim gizli gizli benden çok çok hoşlanıyormuş. Abim askere giderken eşime giderken kardeşim sana emanet demiş. Annemleri yalnız bırakma dedi. Birgün eşim ve ailesi bize misafirliğe geldi. O gün ben arkadaşım Bahar ‘ın Cem abiyi (eşi) sevdiğini ama açılamadığını söyledim. Cem bana, “ben sana hislerimi açıklamayı düşünürken sen bana ne diyorsun” dedi. Bu benim çok hoşuma gitti. Bir süre sonra çıkmaya başladık. Abim askerden geldikten sonra da evlendik.

İlk finalist Gülsüm-Serkan çifti oldu. Serkan, Gülsüm ‘ün koyduğu 15 sn de 4 topu bardaktan çıkarma iddiasını gerçekleştirdi ve ilk finalist oldu. Final öncesi Serkan ‘dan bir itiraf geldi. Bir şansım olsa “Gülsüm ‘ün dır dır yapmasını” engel olmak isterdim dedi. (Tehlikeli sular :)) Fatma, topla bardak kırma yarışmasında eşinin yaptığı 13 bardak kırar iddiasını 15 bardak kırarak başardı ve finalist olma iddialarını ayakta tuttu. Sırada Gülsüm vardı. Eşinin 14 bardak kırar tahmini geçtiklerini düşünen Gülsüm, eğer bu tahminlerinde doğru çıksalardı Fatma-Bayram çifti elenecekti ama 13 tane bardak kırdığı orta çıkınca Fatma-Bayram çifti 2.finalist olma iddiasını devam ettirdi. Oya-Burak çiftinde Burak eşinin 15 bardak kırar tahminini gerçkeleştirip finale kalmak istediler ama 15 ‘e ulaşamayınca ilk elenen çift oldular. Ayşen-Cem çiftinin 16 bardak kırma iddiası vardı! Ayşen-Cem çifti iddiayı gerçekleştirirse 2.finalist çift olacak. Gerçekleştiremezse Fatma-Bayram çifti finalist olacak! Atışlar sonunda oldukça yorulan Ayşen, 16 bardak kırma iddiasını 12 bardak kırarak gerçekleştiremedi. Böylece finalistler Fatma-Bayram ve Gülsüm-Serkan çifti oldular.

Finalde ilk seti mavi formalı Fatih-Bayram çifti kazandı. İkinci seti ise Gülsüm-Serkan çifti kazanarak durumu 1-1 ‘e getirdi. Kırmızı formayla yarışan Gülsüm-Serkan çifti son seti de 5-1 kazanarak setlerde durumu 2-1 ‘e getirdi ve arabayı kazandı! Arabayı kazanan Gülsüm-Serkan çiftini şimdiden tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yaparsın Aşkım 27 Temmuz 2019 Arabayı Kim Kazandı? (2 Yorum)

  1. Fatma denilen kadin kuzeninin eski sewgilisini elinden aliyo normalmiş gibi anlatıyo.erkegi resmen o kaçirmiş yılışık giyiminde kapalı diildi sanki acik yakişmadigi icn kapalı giyinmek istemiş gibi zaten arabayı Gülsüm Serkan hakediyodu iyikide onlar kazandı

  2. Bu Fatma-Bayram çiftinde bayan ne kadar kötü giyimli tesettür bu şekle sokulamaz esefle kınıyorum yazık çok yazık…! O kadar çok üzüldüm ki yorum yapmak zorunda hissettim kendimi belki görür de hanımefendi giyimine dikkat eder…

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 27 Temmuz 2019