Yaparsın Aşkım 28 Temmuz 2019 Arabayı Kim Kazandı? Nejla Rekor Kırdı!

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 28 Temmuz 2019 arabayı kim kazandı? Yaparsın Aşkım 28 Temmuz 2019 Yarışmacıları Kimler? 149. bölümde Yaparsın Aşkım oyununu kazanan çift kim? Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran 28 Temmuz 2019 Yaparsın Aşkım ‘da Gamze-Onur, Nejla-Murat, Halise-Mahir ve Gülay-Mehmet çiftinden hangisi arabayı kazandı soruları için okumaya devam 😉

Yaparsın Aşkım 28 Temmuz Kim Hangi Çift Kazandı ?

Gamze-Onur, Nejla-Murat, Halise-Mahir ve Gülay-Mehmet çiftleri Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ÖTV vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Halise-Mahir çifit hangi marka araba kazandı?

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

17 Kutuyu Kovaya sokarak Rekor Kırdı!

Nejla-Murat çiftinden Nejla, 17 kutuyu kovaya sokarak rekor kırmasına rağmen önceki yarışlardaki hatalarından dolayı finale kalamadılar. Halise-Mahir çiftinden Halise, eşinin tahmin ettiği 6 kutuyu kovalara sokmayı başararak finale kaldı ve Nejla-Murat çiftini elediler.

Halise-Mahir ve Gülay-Mehmet çiftinin finalistler olduğu gecede Final oyunu Japon kaleye penalt atışı oldu. İlk sette mavi ve kırmızı takım 4-4 le çok çekişmeli gitti. 5 yapanın seti alacağı oyunda erkekler eşitliği bozamadı. Halise topun başına geçti ama o da gol atamadı. Aşırı stres altındaki Gülay 5-6 kez penaltı atmak için gitti geldi, bir türlü topa vuramadı. Sunucu İlker bey yapacak birşey yok dedi. Atışını kullanan Gülay’ın topunu Halise kurtardı. Topun başına geçen Mahir topu ağlara göndererek durumu 5-4 yaptı ve ilk setin kazananı Gülay-Mehmet çifti oldu.

İkinci sete mavi takım stresli girdi. Bu sette de çekişme vardı. Sette 3-3 giderken stres tavan yaptı. Mavi takımdan Halise golü kaydederek durumu 4-3 getirdi. Mahir topun başına geçti, penaltı atışında topa oldukça sert vurdu ve top Mehmet ‘in bacaklarının altından kaçırması ile gol oldu. Böylece Halise-Mahir çifti arabanın sahibi oldu. Arabayı kazanan Halise-Mahir çiftini şimdiden tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 28 Temmuz 2019