Yaparsın Aşkım 3 Ağustos 2019 Arabayı Kim Kazandı? 😉

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 3 Ağustos 2019 arabayı kim kazandı? Yaparsın Aşkım 3 Ağustos 2019 Yarışmacıları Kimler? 152. bölümde Yaparsın Aşkım oyununu kazanan çift kim? 3 Ağustos 2019’da Nazlı ve Nazım çifti Hyundai i20 araba kazandı. Arabayı ne zaman teslim alacaklar? Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran 3 Ağustos 2019 Yaparsın Aşkım ‘da Nazlı-Nazım, Funda-Emre, Mustafa-Kübra ve Ayşegül-Tuna çiftlerinden hangisi arabayı kazandı?

Yaparsın Aşkım 3 Ağustos Kim Hangi Çift Kazandı ?

Yaparsın Aşkım 3 Ağustos 2019 Arabayı Kim Kazandı

Çiftler, Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ÖTV vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Nazlı-Nazım, Funda-Emre, Mustafa-Kübra ve Ayşegül-Tuna Çiftleri hangi marka araba kazanacak? (Yaparsın Aşkım Hangi Marka Arabayı Veriyor 2019)

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

Mustafa Güvercin merakıyla İlker Ayrık’ın ilgisini çekti. Nazlı-Nazım, Funda-Emre, Mustafa-Kübra ve Ayşegül-Tuna çiftlerinden hangisi finalist olacak?

İlk finalistler hangi çift olacak? Finalistlerin belirleneceğil ilk oyun “Eşiniz pipet kullanarak kutu kuleyi kaç saniyede tamamlar” oyunu. Ayşegül eşinin tahmini olan 220 sn kuleyi yapar iddiasını kuleyi 172 sn’de yaparak başardı ve Ayşegül-Tuna çifti şimdilik oyuna devam dediler.

Yaparsın Aşkım 3 Ağustos 2019 Arabayı Kim Kazandı Erkek Yarışmacılar

Mustafa’nın 210 sn’de kuleyi yapar iddiasını kuleyi 176 sn’de yaparak başardı. Mustafa-Kübra’nın bu başarısı Ayşegül-Tuna çiftininin elenmesine sebep oldu. Emre’nin iddiasını Funda gerçekleştiremedi ve elendiler. Finalin adı belli oldu! Finalistler Mustafa-Kübra ve Nazlı-Nazım çifti oldu.

Finalde arabayı kazandıracak oyunnun “Hentbol”. Yarışmacılar liyle rakbin koruduğu kaleye gol atmaya çalışacak. 5 golü önce atan ve 2 seti alan arabanın sahibi olacak! Oyunua ilk olarak Mavi takımdan Kübra başladı. Şuan durum Nazlı-Nazım çifti lehine 2-1. Nazlı hn bir gol daha atarak durumu 3-1’e getirdi. Kübra gol atarak durumu ilk sette 3-2 ye getirdi. Nazlı’da gol attı ve şimdi durum 4-2. Mustafa’da atışını gole çevirdi ve durum 4-3. Nazım atışını gol yaptı ve 1 set kırmızı takım Nazlı-Nazım  çifti oldu. 2.sete mavi takımdan Mustafa golle başladı. Nazım’da topu gole çevirerek durumu 1-1 yaptı. İlker Ayrık Kübra hn moralini yükseltmeye çalışan bir konuşma yaptı ama Kübra hn topu yukarıdan attı ve yine gol olmadı. Nazlı da golü kaçırdı. set hala 1-1. Mustafa attı ama top direkten dışarı çıktı! Nazlı atışını yaptı ama Mustafa yine kurtardı. 2 set çok çekişmeli geçiyor. Kübra yine kaçırdı ama Nazlı affetmedi. Durum 2-1. Mustafa’nın atışını Nazım diziyle çıkardı. Nazım’da atamadı ama avantaj hala onlarda! Kübra topu yine göklere fırlattı. Eşi yerden atmasını istiyor. Nazlı bir gol daha yaptı ve durum 3-1 lehlerine. Nazım’ın topuda direkten döndü. Kübra yerden attı ama atış yavaştı, topu atarken ayağı kaydı ve düştü. İlker Ayrık doktor gelsin mi dedi. Nazım kaçırdı, Mustafa attı. Durum 2.sette 3-2. Nazzım yine kaçırdı. Kübra atarsa 2.sette durum 3-3 e gelecek. Ve attı! Durum 3-3! Ama Nazlı bu araba bizim olacak diyor ve atışı gol yaptı. Durum 4-3. Mustafa attı, şimdi durum 4-4 oldu  diye beklenirken Mustafa çizgiye bastı iptal oldu. Durum 4-3 Nazlı-Nazım çifti lehine. Nazım gol yaptı, arabayı kazandılar mı derken o da çizgiye bastı. Durum hala 4-3. Kübra gol atbilecek mi? Nazlı attı kaçırdı, Mustafa attı gol yaptı derken atış yine çizgiye basıldığı için gol sayılmadı. Durum hala 4-3.  Nazım kaleyi karşına aldı, atarsa araba onların. Ama yayına reklam girdi. Biliyoruz ki yarışmada arabayı kazanan belli olmadan, son atış öncesi yayına sürekli olarak reklam girişi oluyor. Atışlarını gole çevirip 2.sette durumu 5-3’e setlerde de 2-0’a getiren kırmızı takım Nazlı-Nazım çifti arabayı kazandı!

Arabayı kazanan Nazlı-Nazım çiftini şimdiden tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 3 Ağustos 2019