Yaparsın Aşkım 3.Bölüm Yarışmacıları Buse Osman Gamze Naz Çağatay Tekrarı 6 Ocak

Fox tv de devam eden ve oldukça yüksek bir talep gören yaparsın aşkım yarışması cumartesi eğlencesi oluyor ve fox tv de ekrana geliyor 6 ocak cumartesi günü. Peki 6 ocakta yayınlanacak olan 3. bölümde Yaparsın Aşkımda kimler yarışmacı oldu? Yaparsın Aşkım 3.Bölüm Yarışmacıları Buse Osman Gamze Naz Çağatay seda Tekrarının videosu dizihaberi.tv de..

Yaparsın Aşkım yarışması Fox v de gerçekten de çok sevildi çok tutuldu. Diğer dizilerin yayınlanmaması nedeniyle tüm seyirci izlenecek tek yarışma olan Yaparsın Aşkıma kitlendi. Hatta sitemiz üzerinden başvurular bile kitlendi kaldı. Oldukça güzel seviyeli bir yarışma olan Yaparsın Aşkım yeni bölümüyle 6 ocak cumartesi sizlerle olacak. 6 Ocak cumartesi Yaparsın Aşkım Yarışmacıları kimler Buse Osman Gamze Naz Çağatay seda Videosu Tekrarını dizihaberi.tv den izleyebilirsiniz.

İlker Ayrıkın oldukça başarılı sunumu ile Fox tv de 6 Ocak cumartesi günü devam eden Yaparsın Aşkımda bu akşam Eşlerin kıyasıya yarıştığı ve eşini daha iyi tanıyanın, en doğru tahminle oyunu en iyi oynayan çiftin arabaya bir adım daha yaklaşacağı macera dolu bir bölüm sonunda tek kazanan oluyor, günün sonunda arabanın sahibi belli oluyor. Oldukça eğlenceli olan bu yarışmaya katılmak ister misiniz?

Evli veya nişanlılı iseniz sizlere başvuru yapabilmeniz için gerekli Başvuru formunu vermek istiyorum. Yaparsın Aşkım Başvurusu için ve şartları için Tıklayın >> Yaparsın Aşkım Başvuru

Yaparsın Aşkım İlker Ayrık sunumu ile 6 Ocakta kaldığı yerden devam ediyor. 3.Bölümde 6 ocak günü Yarışmacıları Buse Osman Gamze Naz Çağatay seda yer alıyorlar. Tekrar videolarını yarışmadan hemen sonra buraya dizihaberi.tv farkıyla ekleyeceğiz. Rekabet, eğlence, yarışma ve sıfır model bir araba! Hepsi, Yaparsın Aşkım’da sizleri bekliyor.

Yaparsın Aşkım 3.Bölüm 6 ocak arabayı kim kazandı, Yaparsın Aşkım yarışması İlker Ayrık 3.Bölüm 6 ocak 2018 cumartesi arabayı kazanan çift kim oldu soruları da yanıtın bulunca buradan yazacağız..

YORUMLAR

  1. Esimle katilmak istiyorum cakat form acilmiyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.