Yaparsın Aşkım 3 Eylül 2018 Yarışmacıları Arabayı Kim Kazandı?

Fox tv de devam eden Yaparsın Aşkım yarışmasında 3 Eylül 2018 pazartesi Yarışmacıları kimler, finale kim kaldı Arabayı Kim Kazandı? sorularına yanıt vereceğiz bu sayfada.. Fox tv de haftada 3 gün ekrana gelen ve birbirinden güzel programlara imza atan İlker Ayrık Yaparsın Aşkım yarışması 3 Eylül Pazartesi Yarışmacıları kimler 3 Eylülde Yaparsın Aşkımda Arabayı Kim Kazandı? konularına ışık tutalım..

Yaparsın Aşkım 3 Eylül  Ece ile Ozan mı Hakan ile Betül mü arabayı kim aldı? Cevap: Hakan ve Betül

Gizem ile Saltuk nasıl tanıştı, Gizem dans eğitmeni iken Saltuk onun öğrencisi imiş. Gizem ve Saltuk oldukça renkli iki yarışmacı olacaklar 3 Eylülde.. Deniz ve Dilan da oldukça renkli bir diğer çift. Deniz Kübaya gitmek istediğini söyleyince İlker Ayrık oldukça neşeli bir kahkaha ile karşılık verdi.

Bir diğer yarışmacı çift de Ece ve eşi olacak. Çok renkli güzel bir yarışma olacak görünüyor. Yaparsın Aşkım 3 Eylül videosu tekrarı oldukça güzel dakikalar sizleri bekliyor olacak.. Ekran başındaki izleyicilerinde keyif alacakları ve güzel zaman geçirmelerine neden olacak olan Yaparsın Aşkım 3 Eylül 2018 pazartesi videosu ve tekrarı dizihaberi.tv de sizlerle olacak.

Yaparsın Aşkım 3 Eylül 2018 Yarışmacıları Arabayı Kim Kazandı

Sevilerek izlenen ve İlker Ayrık tarafından oldukça güzel bir sunum ile evlere şenlik veren her bölümde bir araba hediyesi ile yarışmacıları oldukça sevindiren Yaparsın Aşkım 3 Eylül Yarışmacıları Gizem ile Saltuk ve Deniz ve Dilan Ece gibi yarışmacıların dışında kimler oldu hangi isimler katıldı videosunu tekrarını sizlere buradan sunmaya çalışacağız..

Yaparsın Aşkım Yarışması Başvuru Formu (Fox Tv)

Yaparsın Aşkım 3 Eylül 2018 pazartesi Yarışmacıları Arabayı Kim Kazandı? Videosu tekrarı

Yaparsın Aşkım 3 Eylül  Ece ile Ozan mı Hakan ile Betül mü arabayı kim aldı? Cevap: Hakan ve Betül

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 2 Eylül 2018