Yaparsın Aşkım 3 Eylül 2019 Arabayı Kim Kazandı?

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 3 Eylül 2019 arabayı kim kazandı? Yaparsın Aşkım 3 Eylül 2019 Yarışmacıları Kimler? Salı akşamı yayımlanan 169. bölümde Yaparsın Aşkım oyununu kazanan çift kim? 3 Eylül 2019’da Sırma-Furkan, Gamze-Armağan, Naciye-Hilmi ve Merve-Mustafa çiftlerinden hangisi Yaparsın Aşım’dan Hyundai i20 araba kazandı. Arabayı ne zaman teslim alacaklar? Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran 3 Eylül 2019 Yaparsın Aşkım ‘da Sırma-Furkan, Gamze-Armağan, Naciye-Hilmi ve Merve-Mustafa çiftlerinden hangisi arabayı kazandı?

Yaparsın Aşkım 3 Eylül 2019 Arabayı Kim Kazandı

 

Yaparsın Aşkım 3 Eylül Kim Hangi Çift Kazandı ?

Çiftler, Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ÖTV vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

 

Yaparsın Aşkım 3 Eylül 2019 Arabayı Kim Kazandı

Sırma-Furkan, Gamze-Armağan, Naciye-Hilmi ve Merve-Mustafa çiftlerinden birisi hangi marka araba kazanacak? (Yaparsın Aşkım Hangi Marka Arabayı Veriyor 2019)

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

Bugün final oyununa Sırma-Furkan, Gamze-Armağan, Naciye-Hilmi ve Merve-Mustafa çiftlerinden hangisi kalıp arabayı kazanacak?! Sırma-Furkan, Gamze-Armağan, Naciye-Hilmi ve Merve-Mustafa çiftleri birbirini ne kadar çekiştirecek?

Günün ilk yarışmasını ve ilk tekerleğini kim kazancak? İlk yarışma “Rakibinden önce 2 Balonu Patlama” oyunu oldu. Finalistler Sırma-Furkan ve Merve-Mustafa çifti oldular. Hangi çift arabayı kazandı? Arabayı kazananın belirleneceği oyun “çubuklara halka geçirme” oyunu. İlk sette kırmızı takım (Sırma-Furkan) 3-1 öndeler. İlk seti kırmızı takım Sırma-Furkan çifti aldılar. İkinci sette Merve-Mustafa çifti bakalım ne yapacak? Sırma-Furkan çifti ikinci set öncesinde de oldukça enerjik görünüyorlar. Furkan ikinci sete hızlı başladı ve kırmızılar ikinci sette oyunlarda 1-0 öndeler. Sırma’da oyunu aldı ve sette durumu 2-0 yaptı. İlginç bir oyun oldu. Furkan ve Mustafa aynı anda halkayı çubuğa geçirdi ama Mustafa çizgiye bastı. İkinci sette durum kırmızılar lehine 4-0! Vee, Yaparsın Aşkım reklama girdi. Tecrübemiz yarışmayı Sırma-Furkan çiftinin kazandığını söylüyor. Evet, ikinci setide kazanan Sırma-Furkan çifti sette durumu 5-0’a getirdi ve setlerde 2-0 üstünlükle arabayı kazandılar. Arabayı kazanan Sırma-Furkan çiftine hayırlı olsun diyoruz!

Arabayı kazanan Sırma-Furkan çiftini tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.