Yaparsın Aşkım 3 Ocak Arabayı Kim Hangi Çift Kazandı?

Yaparsın Aşkım 3 Ocak Arabayı Kim Hangi Çift Kazandı?… Yaparsın Aşkım programı bomba gibi başladı. İlk bölümü yılbaşının ilk gününde 1 ocakta yayınlanmaya başladı. Özlenen ve beklenen Yaparsın Aşkım programı ilk bölümü ile de reytinglerde ikinci sıraya oturdu. İlk sırada yayınlanan Sen Sağ Ben Selamet filmide çok beğenilmiş anlaşılan. Dizilerin yeni bölümlerinin olmayışının da bunda etkisi vardır elbette.

Yaparsın Aşkım programında ikinci bölümü çarşamba akşamı yayınlanacak.  Yayınlanacak olan 2. bölümde yine farklı oyunlar oynanıyor. Her oyun birbirinden eğlenceli.. Kıyasıya rekabetin biran bile bırakılmadığı ve çiftlerin hem eğlenip hem yarıştığı program Yaparsın Aşkım programı merakla bekleniyor.

Yaparsın Aşkım programı ilk bölümünde final bölümüne kalan çift Betül Soner çifti ve Ecenur Cemil çiftiydi. Finalde birbirlerine penaltıdan gol atmaya çalışan çiftlerden birinci olan çift Betül ve Soner oldu. Betül ve Soner çiti Yaparsın Aşkım programının ilk arabasını kazandılar.

Yaparsın Aşkım 2. bölümü 3 ocak çarşamba akşamı yayınlanacak. Yayınlanan bölümde yarışacak olan Ezgi Serhat Duygu Semih Gülen çiftlerden hangisi arabayı kazanmak için final oynayacak ve kazanacak? Yaparsın Aşkım da olacakları konumuzdan takip edebilirsiniz. Final oynayıp arabayı kazanan çifti buradan sizlerle paylaşacağız.

Yaparsın Aşkım 2.Bölüm Tanışma Hikayeleri 3 ocak 2018 çarşamba

https://www.youtube.com/watch?v=tr5wt4BNrEA

https://www.youtube.com/watch?v=znwob8bgDYY

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.