Yaparsın Aşkım 30 Temmuz 2019 Arabayı Kim Kazandı?

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 30 Temmuz 2019 arabayı kim kazandı? Yaparsın Aşkım 30 Temmuz 2019 Yarışmacıları Kimler? 150. bölümde Yaparsın Aşkım oyununu kazanan çift kim? Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran 30 Temmuz 2019 Yaparsın Aşkım ‘da Özlem-Çağlar ve Cansu-Tayfun çiftlerinden hangisi arabayı kazandı soruları için okumaya devam 😉

Yaparsın Aşkım 30 Temmuz Kim Hangi Çift Kazandı ?

Yaparsın Aşkım 30 Temmuz Kim Hangi Çift Kazandı

Çiftler, Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ÖTV vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Cansu-Tayfun çifit hangi marka araba kazandı?

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

Finalde Mavi formalı Cansu-Tayfun çiftinden Tayfun ilk seti alarak setlerde 1-0 öne geçtiler.

Özlem-Çağlar ve Cansu-Tayfun çiftlerinin finalistler olduğu gecede Final oyunu çubuklara halka sokma oldu. İlk sette mavi takım kırmızı takımı 5-3 le geçti. Çok çekişmeli bir setti. İkinci set çok çekişmeli geçti. Mavi takım ilk 3 oyunu alıp 3-0 yapmasına rağmen Kırmızı takım sonraki 3 oyunu alarak surumu 3-4- getirdi. Mavi takım 4.setide alarak durumu 4-3 ‘e getirdi. Kırmızı takım bir set daha alarak durumu 4-4 e getrdi. 5 yapanın alacağı son oyunda artık herşey son halkaya kaldı! Mavi (Cansu-Tayfun) takım son halkayı da geçirerek arabanın sahibi oldular!

Arabayı kazanan Cansu-Tayfun çiftini şimdiden tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2019