Yaparsın Aşkım 31 Aralık Yılbaşı Özel Konukları Demet Akalın Okan Kurt, Berkay ve eşi

Yaparsın Aşkım 31 Aralık Yılbaşı Özel Konukları Demet Akalın Okan Kurt, Berkay ve eşi… Yaparsın Aşkım yılbaşı özel programı yayınlanacak. Yılbaşı gecesinde kanallar geceye özel programlarlar hazırlarlar. Fox TV de bu sene Yaparsın Aşkım programı ile yılbaşına girmeye karar verdi.

Yaparsın Aşkım 31 aralık gecesi Fox ekranlarında yayınlanacak. Yılbaşı özel programı olunca da konuklar ünlülerden seçildi. Yılbaşı özel konukları Yılbaşı gecesini daha renkli hale getirecektir. Çünkü konukların bazıları şarkısı olunca şarkılı türkülü oyunlu yarışmalı bir yılbaşı gecesi oluyor.

Yaparsın Aşkım programı Pervasız Yapım’ın yapımcılığında yayınlanırken, İlker Ayrık sunuculuğunu üstleniyor. Yaparsın Aşkım 31 aralık 2018 yılbaşı gecesi konukları Demet Akalın ve Okan Kurt, şarkıcı Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin, Ahu Sungur ve Suat Sungur yarışacak. Yaparsın Aşkım yarışmasında bildiğimiz üzere 4 çift yarışıyor. Yılbaşı gecesinde bu 3 ünlü çifte bir çift daha katılacak. Yaparsın Aşkım yarışması 4. çifti de açıklandığında sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Yaparsın Aşkım yarışması İlker Ayrık’ın sunumuyla çok eğlenceli bir hale gelecektir. Yarışmacılar ünlüler olunca onların özel hayatları çok merak ediliyor. Eee sunucumuz İlker Ayrık’ta biliyorsunuzki dedikoduyu hiç sevmez 🙂 Bakalım ünlü çiftleri yılbaşı akşamı neler bekliyor?

Bu çiftlerin adını ilk duyduğunuzda Demet Akalın ve Okan Kurt dikkatini çekmiş olabilir. Boşanan çift yakın zaman önce tekrar barışmıştı. Yaparsın Aşkım yarışmasında İlker Ayrık buna yönelik sorularla Demet’le eğlenceli sohbetler içine girebilirler.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

Yaparsın Aşkım yarışması yılbaşı özel bölümü 31 aralık pazartesi akşam 20:00 da FOXTV ekranlarında yayınlanacak.Yaparsın Aşkım 31 Aralık Yılbaşı Özel Konukları

Yaparsın Aşkım 31 Aralık Yılbaşı Özel Konukları videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2018