Yaparsın Aşkım 6 Ağustos 2019 Arabayı Kim Kazandı?

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 6 Ağustos 2019 arabayı kim kazandı? Yaparsın Aşkım 6 Ağustos 2019 Yarışmacıları Kimler? 154. bölümde Yaparsın Aşkım oyununu kazanan çift kim? 6 Ağustos 2019’da hangi Gizem ve Sedat çifti Yaparsın Aşım’dan Hyundai i20 araba kazandı. Arabayı ne zaman teslim alacaklar? Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran 6 Ağustos 2019 Yaparsın Aşkım ‘da Eyşan-Ercan, Gizem-Sedat, Özlem-Atalay ve Gamze-Umut Can çiftlerinden hangisi arabayı kazandı?

Yaparsın Aşkım 6 Ağustos Kim Hangi Çift Kazandı ?

Yaparsın Aşkım 6 Ağustos 2019 Arabayı Kim Kazandı

 

Çiftler, Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ÖTV vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Yaparsın Aşkım İlker Ayrık

 

Eyşan-Ercan, Gizem-Sedat, Özlem-Atalay ve Gamze-Umut Can Çiftleri hangi marka araba kazanacak? (Yaparsın Aşkım Hangi Marka Arabayı Veriyor 2019)

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

Umut Can, “Armut tikiyle İlker Ayrık’ı bile çok şaşırttı. Ercan ise ilginç tutumluluğuyla dikkat çekti. Eyşan-Ercan, Gizem-Sedat, Özlem-Atalay ve Gamze-Umut Can çiftlerinden hangisi finalist olacak? Özlem, evliliklerinin 4.ayında Atalay’ın korneasını yırttığını söyledi. Gamze ise instagramda canlı yayında Umut Can ile tanıştığını anlattı. Sedat Gizem’e nerede evlenme teklif etti diye arayanlara boğazda tekne turunda olduğunu belirtelim.

Yaparsın Aşkım 6 Ağustos 2019 Eşini kucağında taşıma oyunu

Bu arada İlker Ayrık stüdyodaki koltuğa uzanarak hayatında ilk defa yattığı yerden para kazandı! 🤣😂😅

Yarışmaya çok hızlı giriş yapan İlker Ayrık, eşini kucağında en uzun süre tutma oyunuyla programı başlattı. Eşini ilk yere bırakmak zorunda kalan 15 dk yı geçen süre taşımayı başaran Atalay oldu. Arkasından Ercan’da eşini daha fazla taşıyamadı. Kazananın arabanın 1 tekerleğini alacağı yarışmada Sedat Gizem’i, Umut Can ise Gamze’yi yarım saat kucağında taşımayı başardı. Bunun üzerine İlker Ayrık yarışmacıların ikisine birden birer teker hediye etti.

Yaparsın Aşkım 6 Ağustos 2019 Eyşan Ercan

Eyşan-Ercan, Gizem-Sedat, Özlem-Atalay ve Gamze-Umut Can çiftleri ile başlayan yarışmada.. İlk finalistler hangi çift olacak? Yaparsın Aşkım tarihinde ilk defa 4 çift birden elemelere kaldı. İlk defa un dolu 4 bardaktan üfleyerek topu dışarı çıkarmak için bayan yarışmacılar yarıştı. Hiçbirisi eşlerinin tahmin ettiği sürede topları bardaklardan çıkaramadı. Eleme oyununu hangi çift kazandı? Eleme oyununu kazanan Gizem-Sedat ve Özlem-Atalay çiftleri Finale kaldı!

Yaparsın Aşkım 6 Ağustos 2019 Final - Basket oyunu

Arabayı kazananın belirleneceğil oyun “potaya basket atma” oyunu. Oyunlarda ilk seti Kırzmızı takım (Gizem-Sedat) 5-2 ile kazanarak durumu 1-0 yaptı.  İkinci oyun mavi takım Özlem-Atalay çiftinin büyük uğraşısı sonucu 5-4 çiftlerin lehine tamamlandı ve setlerde durum 1-1 oldu. Son seti kim kazandı? Kırmızı takım mı? Evet, basket oyununu kırmızılı takım Gizem ve Sedat kazandı ve setlerde durumu 2-1’e getirerek arabanın sahibi oldular. Arabayı Gizem üstün atışlarıyla neredeyse tek başına aldı diye bileriz. Güle güle kullanın. 👏

Yaparsın Aşkım 6 Ağustos 2019 Kim Kazandı Gizem Sedat

Arabayı kazanan Gizem ve Sedat çifini şimdiden tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 6 Ağustos 2019