Yaparsın Aşkım 6 Ekim 2019 Arabayı Kim Kazandı?

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 6 Ekim 2019 arabayı kim kazandı? Yaparsın Aşkım 6 Ekim 2019 Pazar Yarışmacıları Kimler? Pazar akşamlarıı yayımlanan yarışmanın 179. bölümde Yaparsın Aşkım oyununu kazanan çift kim? 6 Ekim 2019’da Selin-Bilal, Gamze-Mevlüt, Buğse-Sacit ve Dilan-Mustafa çiftlerinden hangisi Yaparsın Aşım’dan Hyundai i20 araba kazandı. Arabayı ne zaman teslim alacaklar? Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran 6 Ekim 2019 Yaparsın Aşkım ‘da Selin-Bilal, Gamze-Mevlüt, Buğse-Sacit ve Dilan-Mustafa çiftlerinden hangisi arabayı kazandı?

Yaparsın Aşkım 6 Ekim Kim Hangi Çift Kazandı ?

Yaparsın Aşkım 6 Ekim 2019 Arabayı Kim Kazandı

 

Çiftler, Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ÖTV vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Yaparsın Aşkım İlker Ayrık

 

Selin-Bilal, Gamze-Mevlüt, Buğse-Sacit ve Dilan-Mustafa Çiftlerinden birisi hangi marka araba kazanacak? (Yaparsın Aşkım Hangi Marka Arabayı Veriyor 2019)

YAPARSIN AŞKIMDA HAGİ MARKA ARABA VERİLECEK, öğrenmek için tıklayın.

YAPARSIN AŞKIMDA HAGİ MARKA ARABA VERİLİYOR

Bugün final oyununda Selin-Bilal, Gamze-Mevlüt, Buğse-Sacit ve Dilan-Mustafa çiftlerinden hangisi arabayı kazanacak?! Hanımlar beylerin, beyler hanımların kirli dosyalarını ortaya dökecek mi? Hangi yarışmacı kadın daha kıskanç çıkacak? Hepsi bu gece Yaparsın Aşkım’da!

Selin-Bilal, Gamze-Mevlüt, Buğse-Sacit ve Dilan-Mustafa’nın yarışmacı olduğu gecede gecenin finalist yarışmacıları Selin-Bilal ve Dilan-Mustafa çifti oldu. 2 set alan çift arabanın sahibi olacak! Yine çok zorlu bir gece yarışmacıları bekliyor. Yaparsın Aşkım’da bu gece arabayı sizce Selin-Bilal ve Dilan-Mustafa çiftinden hangisi kazanacak? Finalde arabayı kazandıracak oyun “kaleye elle gol atma” oyunu. Elle atış yapılan oyunda kaleyi rakip çiftler birlikte koruyor.

Selin-Bilal çifti kırmızı, Dilan-Mustafa çifti ise mavi formayı giyiyor. İlk sette ilk oyunu henüz kazanan olmadı. Ve goller gelmeye başladı. mavi takım 2-1 önde. Selin yakaldığı topu elinden kaçırdı ve kalelerinde golü gördüler. Mavi takım 3-2 önde. İlk seti mavi takım Dilan-Mustafa çifti kazandı. İkinci set öncesinde Selin’in babaannesi çok bağırıyorsunuz, sakin diye çiftleri uyardı! İkinci setide alırlarsa arabanın sahibi olacaklar! İkinci sette mavi takım 2-1 önde. İkinci set öncesinde Selin’in babaannesi çok bağırıyorsunuz, sakin diye çiftleri uyardı! Mavi takım 3-1 öne geçti. Mavi takım 4-3 öne geçti!

Vee Dilan-Mustafa çifti arabayı kaznadılar! Arabayı kazanan Dilan-Mustafa çiftine şimdiden hayırlı olsun diyoruz!

Arabayı kazanan Dilan-Mustafa çiftini tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.