Yaparsın Aşkım 6 Ocak Cumartesi Arabayı Hangi Çift Kimler Kazandı?

Yaparsın Aşkım 6 Ocak Cumartesi Arabayı Hangi Çift Kazandı? Yaparsın Aşkım programı yeni yılın ilk günü tüm heyecanıyla ve yıllar önce bıraktığı enerjisiyle aynı tempoyla başladı. Yaparsın Aşkım İlker Ayrık’ın enerjik sunumu ile yayınlanıyor. Foxtv de yayınlanacak olan Yaparsın Aşkım programı hafta 3 sefer yayınlanıyor. Pazartesi çarşamba ve cumartesi akşamı yayınlanan programın yeni bölümü nasıl olacak?

Yaparsın Aşkım: 6 OCAK 2018 Cumartesi SEDA – GÜROL çifti arabayı kazandı..

Yaparsın Aşkım 6 Ocak cumartesi günü 3. bölümü ile yayınlanacak. Önceki iki yarışma programı yayınlanırken reytinglerde 2. sırada yer aldı. 3. bölümde reytinglerde bakalım kaçıncı sırada yer alacak? Yaparsın Aşkım programı 3. bölümde yarışan çiftler Gürol, Buse, Osman, Mete, Çağatay Naz..

Yaparsın Aşkım programı 3. bölümde yarışan çiftlerde kıyasıya yarışıyorlar. 6 Ocakta yayınlanacak Yaparsın Aşkımda ilk yarışma yine öpücükler olacak. Öpücük yarışında en düşük puan haricinde gerisi 100 puan alıyor. Yarışmaya avantajlı başlıyor. Yaparsın Aşkımda bu sefer yeni bir yarışma daha izleyeceğiz.

Yaparsın Aşkım programında eğik bir zeminin üstünden yukarıdan biri top atarken eşlerinin yönlendirmesiyle beyler aşağıdaki sırtlarındaki sepete topları toplamaya çalışıyorlar. Yaparsın Aşkım da 6 ocak programında arabayı kazanan çift hangisidir? Sizlerle paylaşacağız.

6 OCAK SEDA GÜROL çifti arabayı kazandı..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.