Yaparsın Aşkım 7 Eylül 2019 Arabayı Kim Kazandı?

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 7 Eylül 2019 arabayı kim kazandı? Yaparsın Aşkım 7 Eylül 2019 Yarışmacıları Gözde-Kenan, Esra-Zafer, Birsen-Hasan ve Yeşim-Mustafa? Cumartesi akşamı yayımlanan 171. bölümde Yaparsın Aşkım oyununu kazanan çift kim? 7 Eylül 2019’da Gözde-Kenan, Esra-Zafer, Birsen-Hasan ve Yeşim-Mustafa çiftlerinden hangisi Yaparsın Aşım’dan Hyundai i20 araba kazandı. Arabayı ne zaman teslim alacaklar? Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran 7 Eylül 2019 Yaparsın Aşkım ‘da Gözde-Kenan, Esra-Zafer, Birsen-Hasan ve Yeşim-Mustafa çiftlerinden hangisi arabayı kazandı?

Yaparsın Aşkım 7 Eylül 2019 Arabayı Kim Kazandı

 

Yaparsın Aşkım 7 Eylül Kim Hangi Çift Kazandı ?

Çiftler, Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ÖTV vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Yaparsın Aşkım 7 Eylül 2019 - Yeşim - Mustafa Lastik Oyunu Elendiler

 

Gözde-Kenan, Esra-Zafer, Birsen-Hasan ve Yeşim-Mustafa çiftlerinden birisi hangi marka araba kazanacak? (Yaparsın Aşkım Hangi Marka Arabayı Veriyor 2019)

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

Bugün final oyununa Gözde-Kenan, Esra-Zafer, Birsen-Hasan ve Yeşim-Mustafa çiftlerinden hangisi kalıp arabayı kazanacak?! Gözde-Kenan, Esra-Zafer, Birsen-Hasan ve Yeşim-Mustafa çiftleri birbirini ne kadar çekiştirecek? Birsen-Hasan çifti yarışmada ilk elenen çift oldular! İkinci elenen çift ise Esra-Zafer çifti oldu.

Finalistler Gözde-Kenan ve Yeşim-Mustafa çifti oldular. Hangi çift arabayı kazandı? Arabayı kazananın belirleneceği oyun “kaleye gol atma” oyunu. İlk sette mavi takım 4-2 önde. Bu şut gol olursa ilk set mavilerin olacak. Mustafa şutunu attı ve ilk sette durumu 5-2 yaparak seti aldı. Yeşim-Mustafa çifti ilk seti aldılar. İkinci sette Kenan ilk golü aldı ve durumu 1-0 yaptı. Kenan’ın atışını Mustafa çıkardı. Kenan’da Mustafa’nın topunu çıkardı. Gözde topu direğe nişanladı. Yeşim’de gol yapamadı. Sıra yine Kenan’da. Kenan gol yaptı ve durum 2-0 oldu. Yeşim’de gol attı ve durum Kırmızılar lehine 2-1. Gözde’de gol atmaya başladı ve durumu 3-1 yaptı. Yeşim, bende varım dedi ve durum sette 3-2 kırmızılar lehine. Kenan golü kaçırdı. Bakalım Mustafa ne yapacak? Mustafa topu doksana taktı. İkinci sette durum 3-3. Gözde’nin topnunu Yeşim çıkardı. Yeşim gol yaptı durum maviler lehine 4-3. Kenan’da golü kaçırdı. Eğer Mustafa gol yaparsa araba mavilerin. Ve Yaparsın Aşkım reklama girdi. Yeşim-Mustafa çifti arabayı aldı diyebilir miyiz? Ne dersiniz? Arabayı kazanan Yeşim-Mustafa çifti oldu? Arabayı kazanan Yeşim-Mustafa çiftine hayırlı olsun diyoruz!

Arabayı kazanan Yeşim-Mustafa çiftini tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.