Yaparsın Aşkım 8 Ağustos 2019 Arabayı Kim Kazandı?

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 8 Ağustos 2019 arabayı kim kazandı? Yaparsın Aşkım 8 Ağustos 2019 Yarışmacıları Kimler? 154. bölümde Yaparsın Aşkım oyununu kazanan çift kim? 8 Ağustos 2019’da hangi Gizem ve Sedat çifti Yaparsın Aşım’dan Hyundai i20 araba kazandı. Arabayı ne zaman teslim alacaklar? Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran 8 Ağustos 2019 Yaparsın Aşkım ‘da Özkan-Kaan ve Merve Batuhan çiftlerinden hangisi arabayı kazandı?

Yaparsın Aşkım 8 Ağustos Kim Hangi Çift Kazandı ?

Yaparsın Aşkım 8 Ağustos 2019 Arabayı Kim Kazandı

 

Çiftler, Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ÖTV vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Yaparsın Aşkım İlker Ayrık

 

Özkan-Kaan ve Merve Batuhan Çiftleri hangi marka araba kazanacak? (Yaparsın Aşkım Hangi Marka Arabayı Veriyor 2019)

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

Bugün final oyununda tenis topuyla şişeleri ilk düşerenler kazanacak!

Arabayı kazananın belirleneceği oyun “tenis topuyla şişe devirme” oyunu. Oyunlarda ilk seti Kırzmızı takım (Özlem-Kaan) çifti kazanarak durumu 1-0 yaptı. İkinci oyun mavi takım Merve-Batuhan çiftinin büyük uğraşısı sonucu 5-4 çiftlerin lehine tamamlandı ve setlerde durum 1-1 oldu. Son seti kim kazandı? Mavi takım mı? Mavi takım oyunu kazanıp arabayı alınca evlenebilecekler mi? Araba düğün hediyesi olacak mı? Son sette durum 4-4! Merve ve Özlem topları aldılar. 5 şişeyi rakibinden önce kim düşürürse arabayı o kazanacak! Merve son şişeyide devirerek arabayı kazandı. Çifte mutluluklar ve hayırlı olsun dileriz!

Arabayı kazanan Merve- Batuhan çiftini şimdiden tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2019