Yaparsın Aşkım 8 Eylül 2019 Arabayı Kim Kazandı?

Usta sunucu İlker Ayrık’ın Fox Tv’de yayınlanan yarışma programı olan Yaparsın Aşkım 8 Eylül 2019 arabayı kim kazandı? Yaparsın Aşkım 8 Eylül 2019 Yarışmacıları Sezgi-Erdem, Semra-Eren, Özlem-Hüseyin ve Kudret-Kemal! Pazar akşamı yayımlanan 172. bölümde Yaparsın Aşkım oyununu kazanan çift kim? 8 Eylül 2019’da Sezgi-Erdem, Semra-Eren, Özlem-Hüseyin ve Kudret-Kemal çiftlerinden hangisi Yaparsın Aşım’dan Hyundai i20 araba kazandı. Arabayı ne zaman teslim alacaklar? Sosyal medyada aranma hacimlerini dolduran 8 Eylül 2019 Yaparsın Aşkım ‘da Sezgi-Erdem, Semra-Eren, Özlem-Hüseyin ve Kudret-Kemal çiftlerinden hangisi arabayı kazandı?

Yaparsın Aşkım 8 Eylül 2019 Arabayı Kim Kazandı

 

Yaparsın Aşkım 8 Eylül Kim Hangi Çift Kazandı ?

Çiftler, Yaparsın Aşkım’da araba büyük ödülü için finale kalma mücadelesi verdi. Finali kazanan çifti Yaparsın Aşkım ‘da hangi marka araba veriliyor biliyor musunuz? Alakalı konumuzda yarışmayı kazanan çifte verilen arabanın markasını modelini ve piyasa ederini öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen arabanın ÖTV vergisi ödenmiş olması yarışmayı daha gerçekçi kılıyor. Bir çok yarışma programında araç veriliyor ancak aracın fiyatından daha yüksek ÖTV vergisi ödeyemeyen çiftler araçlarını teslim alamıyordu.

Yaparsın Aşkım 8 Eylül Arabayı Kim Kazandı

 

Sezgi-Erdem, Semra-Eren, Özlem-Hüseyin ve Kudret-Kemal çiftlerinden birisi hangi marka araba kazanacak? (Yaparsın Aşkım Hangi Marka Arabayı Veriyor 2019)

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

Bugün final oyununa Sezgi-Erdem, Semra-Eren, Özlem-Hüseyin ve Kudret-Kemal çiftlerinden hangisi kalıp arabayı kazanacak?! Sezgi-Erdem, Semra-Eren, Özlem-Hüseyin ve Kudret-Kemal çiftleri birbirini ne kadar çekiştirecek? Yaparsın Aşkım pazar günü oyunlarına Sezgi-Erdem çifti ile açılış yapıldı. Günün ilk ve tekerlek getirecek oyunu “90 saniyede en fazla tabağı sepetin içine atan çift 1 teker sahibi olur” oldu. İlk oyunu alan hem bir teker hemde bir bulaşık makinası alacak! İlk oyunu 34 tabak atarak kazanan Sezgi-Erdem çifti oldular. Sezgi-Erdem çifti henüz 2 aylık evliler.

Sezgi-Erdem, Semra-Eren, Özlem-Hüseyin ve Kudret-Kemal çiftlerinden hangileri finalist olacak? Finalin adı Sezgi-Erdem ve Kudret-Kemal oldu. Hangi çift arabayı kazandı? Arabayı kazananın belirleneceği oyun “top atarak şişeleri masadan düşürme” oyunu? Arabayı kazanan hangi çift oldu?

İlk sete Sezgi hızlı girdi. Tek atışta 4 tane şişeyi düşürdü. Kalan 2 taneyide düşüren Sezgi mavileri 1-0 öne geçirdi. Hüseyin ise erkeklerde oyunu alarak durumu 1-1 yaptı. Kudret bu oyunu Sezgi’ye vermedi ve kırkızı takım durumu 2-1’e getirdi. Erdem ilk oyununu kazanarak ilk sette durumu 2-2 yaptı. Kudret oyunu aldı ve kırmızıları 3-2 öne geçirdi. Kemal’de oyunu alarak kırmızıları 4-2 öne geçirdi. Şimdiki oyunu Kudret alırsa ilk seti kırmızı takım almış olacak. Evet, Kudret oyunu alarak sette durumu 5-2 yaptı ve kırmızı takım ilk seti almış oldu. Sezgi hızlı başladığı sette duraklayınca maviler seti kaybetti.

İkinci sete mavi takım hızlı başladı ama Kudret bu araba bizim diyor. İkinci sette durum 1-1. İkinci sette Kemal ve Kudret arka arkaya oyunlar aldılar ve sette durum kırmızılar lehine 3-1. Kemal bir oyun daha aldı ve durum 4-1. Eğer Kudret oyunu alırsa araba Kudret-Kemal çiftinin olacak. Sezgi direndi ve durmu 4-3 ‘e getirdi. Kırmızı takım için hala 5 şişeye 1 araba devam ediyor. Vee Yaparsın Aşkım reklama girdi. Genelde bu durumda arabayı almaya en yakın takım seti ve arabayı almış oluyor. Bu yüzden Kudret-Kemal çiftini tebrik ederiz. Arabayı kazanan Kudret-Kemal çiftine hayırlı olsun diyoruz!

Arabayı kazanan Kudret-Kemal çiftini tebrik eder hak ettikleri arabayı kazasız belasız kullanmalarını temenni ederiz.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

YORUMLAR

  1. Tesekkurler sagolun Allah sizlerede nasip etsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.