Yaparsın Aşkım Hangi Gün Yayınlanıyor ? 2019 – 2020

Yeni sezonda Yaparsın Aşkım hangi gün yayınlanıyor 2019 2020 çizelgesi belli oldu. Fox Tv’nin vaz geçilmez yarışma programı Yaparsın Aşkım yeni bölümlerini bundan sonra haftada 4 gün yerine tek gün yayınlayacak.

Yaparsın Aşkım Hangi Gün Yayınlanıyor ? 2019 – 2020

Yaparsın Aşkım Yeni Bölüm Ne Zaman Hangi Gün ?

İlker Ayrık ile severek izlediğimiz yarışma programında yaz boyunca heyecan devam etti. 4 çiftin yarıştığı yarışma programı yeni sezon için yayın gününü belirledi. Yaz sezonu boyunca salı, perşembe, cumartesi ve pazar günleri yayınlanan yarışma 26 ağustos 2019 itibari ile haftada tek güne düşürüldü.

Yaparsın Aşkım Yeni Bölüm Ne Zaman Hangi Gün

Sezon dizilerinin başlaması ile yayın günü kısıtlanan haftada bir güne çekilen yarışma programını kimin sunacağı ise halen merak konusu. Her hafta pazartesi günü Fatih Portakal’ın sunduğu tarafsız ana haber bülteninden sonra 20:00 itibari ile yayına başlayacak. Tekrar bölümleri gün içerisinde ve fox.com.tr adresinde yayınlansa da yeni bölümlerini takip etmek için pazartesi günleri kimseye söz vermeyin.

Yaparsın Aşkım Yeni Bölüm Günleri

Yapımcılığını Pervasız Yapım’ın yaptığı, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın üstlendiği, yeni bölümlerinin Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri ekrana geldiği Yaparsın Aşkım artık Pazartesi akşamları da yeni bölümle yayında olacak! Yayın günleri Pazartesi, Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar olarak belirlendi.

Yaparsın Aşkım yeni bölüm hangi gün ne zaman saat kaçta hangi kanalda yayınlanıyor hakkında detayları yazdığımız özet konumuza eklemek istediklerinizi bize iletin. Dizihaberi.tv sitesi olarak gelen her yorumu inceliyor ve anlık olarak değerlendiriyoruz. Siz yeni yayın günü hakkında ne düşünüyorsunuz? Fox Tv’nin kararını sezon için onaylıyor musunuz? Ayrıca Mucize Doktor gibi önemli bir dizinin de müjdesini veren Fox bu sezon çok iddialı olacak.

Yaparsın Aşkım Yeni Bölüm Ne Zaman Hangi Gün Hangi Kanalda
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yaparsın Aşkım Hangi Gün Yayınlanıyor ? 2019 – 2020 (1 Yorum)

  1. biz tekrar yaparsın aşkım yeni bölümlerini istiyoruz. gerçekten harika bir yarışma diziler saçma. ailece izlediğimiz programdı. sizden çok rica ediyorum. lütfen yeni bölümleri ni yapin

Etiketler: Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2019