Yaparsın Aşkım Hangi Gün Yayınlanıyor ? 2020

Yeni sezonda Yaparsın Aşkım hangi gün yayınlanıyor 2020 yayın günleri belli oldu. Yaparsın Aşkım 2020 yaz ve kış ayları hangi günler yayınlanıyor. Fox Tv’nin vazgeçilmez yarışma programı Yaparsın Aşkım yeni bölümleri yaz aylarında 4 gün, kış aylarında ise haftada 4 gün yerine tek gün (Cuma) yayınlnyacak.

Yaparsın Aşkım Hangi Gün Yayınlanıyor (2020)

Yaparsın Aşkım Yeni Bölüm Ne Zaman Hangi Gün ?

İlker Ayrık ile severek izlediğimiz yarışma programında yaz boyunca heyecan devam etti. 4 çiftin yarıştığı yarışma programı yeni sezon için yayın gününü belirledi. Yaz sezonu boyunca salı, perşembe, cumartesi ve pazar günleri yayınlanan yarışma 26 ağustos 2019 itibari ile haftada tek güne düşürüldü.

Yaparsın Aşkım Yeni Bölüm Ne Zaman Hangi Gün

Sezon dizilerinin başlaması ile yayın günü kısıtlanan haftada bir güne çekilen yarışma programın Cuma günleri Fatih Portakal’ın sunduğu tarafsız ana haber bülteninden sonra 20:00 itibari ile yayına başlayacak. Zaman zaman çeşitli tatiller ve özel günlerde ise yayın günleri değişebiliyor. Tekrar bölümleri gün içerisinde ve fox.com.tr adresinde yayınlansa da yeni bölümlerinin ne zaman ve hangi günler olduğunu öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz.

Yaparsın Aşkım Yeni Bölüm Günleri

Yapımcılığını Pervasız Yapım’ın yaptığı, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın üstlendiği ve geçtiğimiz yılın yaz aylarında yeni bölümlerinin Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri ekrana geldiği Yaparsın Aşkım dizilerinde devreye girmesiyle kış aylarında artık haftada bir gün olarak Cuma akşamları yeni bölümle yayında olacak! 2020 yaz aylarında ise Yayın günlerinin Pazartesi, Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri olması bekleniyor.

Yaparsın Aşkım Yeni Bölüm Ne Zaman Hangi Gün Hangi Kanalda

Yaparsın Aşkım yeni bölüm hangi gün ne zaman saat kaçta hangi kanalda yayınlanıyor hakkında detayları yazdığımız özet konumuza eklemek istediklerinizi bize iletin. Dizihaberi.tv sitesi olarak gelen her yorumu inceliyor ve anlık olarak değerlendiriyoruz. Siz yeni yayın günü hakkında ne düşünüyorsunuz? Fox Tv’nin kararını sezon için onaylıyor musunuz? Ayrıca Mucize Doktor gibi önemli bir dizinin de müjdesini veren Fox bu sezon çok iddialı olacak.

YAPARSIN AŞKIM ‘a BAŞVURU FORMU ya da WHATSAPP BAŞVURU HATTINDAN BAŞVURU NASIL YAPILIR, öğrenmek için tıklayın.

YAPARSIN AŞKIMDA HAGİ MARKA ARABA VERİLİYOR

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yaparsın Aşkım Hangi Gün Yayınlanıyor ? 2020 (1 Yorum)

  1. biz tekrar yaparsın aşkım yeni bölümlerini istiyoruz. gerçekten harika bir yarışma diziler saçma. ailece izlediğimiz programdı. sizden çok rica ediyorum. lütfen yeni bölümleri ni yapin

Etiketler: Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2019