Yaparsın Aşkım Neden Erken Final Yaptı Bitti Devam Edecek mi?

Fox TV ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanmakta olan Yaparsın aşkım programı erken final mi yapacak veda mı edecek İlker Ayrık’ın hazırlayıp sunduğu Yaparsın aşkım neden yayınlanmıyor erken mi bitti final mi yapıyor soruları ardı ardına gelmeye başladı. Yaparsın aşkım programı ilk yayınlandığı günlerde çok iyi reytingler almış ve iyi bir başlangıç yapmıştı ancak kısa süre sonra reytingler düşmeye ve programda kaybolmaya başladı.

İlker Ayrık Fox TV ekranlarında hazırlayıp sunduğu Yaparsın aşkım programı ile çok sevilip tutulmuştu. ancak hem Diriliş Ertuğrul hem de sen anlat Karadeniz gibi güçlü dizilerin yer aldığı çarşamba günleri reyting almak oldukça zor. Bu zorluğun yanı sıra birçok dizi Sen anlat Karadeniz dizisi başladıktan sonra derken final yapmak zorunda kaldı. Güçlü dizilerden olan Meryem dizisi bile dayanamadı 5 oranındaki reytinglerini kaybederek 1 oranına kadar düştü ve erken final kararı alarak yayından kaldırıldı.

Star TV’de çarşamba günleri oldukça zorlandı, uzun süredir reklamını yaptığı Börü dizisi bekleneni veremedi ve düşük reytingler almaya devam ediyor. Bu programların ve dizilerin yanı sıra Çarşamba akşamları FOX TV’de yayınlanan Yaparsın aşkım yarışması da oldukça sevilip izlenmesine rağmen sen anlat Karadeniz dizisinden sonra çok fazla kişi izlemez oldu. Reytinglere gittikçe düşen program çok geri sıralarda yer almaya ve reklam alamamaya başladı. Sizler için sen Yaparsın aşkım programının son aldığı reytingleri buraya ekliyoruz.


Kısa bir süre sonra Yaparsın aşkım programı final yaparak Fox TV’ye veda edecek. Çünkü programın gelirleri giderlerini karşılamaz oldu reytingleri düşük olduğu için reklamlardan kazandığı para programın giderlerde yetmez olunca erken final kararı her an gelebilir. Fox tv Yaparsın aşkım yarışmasına yine iyi sabretti denilebilir..

Kısa bir süre sonra Yaparsın aşkım var mı yok mu yaparsın aşkım neden yayınlanmıyor niçin erken bitti FOX TV’de yaparsın aşkım programı bitti mi yaparsın aşkım tekrar başlayacak mı gibi sorular izleyiciler tarafından sorulmaya başlandı bile. Bunlara ileriki süreçte cevap vereceğiz.

Sonuç olarak Yaparsın aşkım İlker Ayrık yönetiminde oldukça iyi başlamış fakat çarşamba günleri oldukça zorlanmış bir programdır. araba hediyesi ve eğlenceli tarzıyla akıllarda kalacak olan yaparsın aşkım oldukça yüksek başvuruları karşılayamadı ve düşen reytingler ile birlikte program erken final kararı her an alabilir.

Sizde bu konu hakkındaki yorum ve görüşleri de aşağı yazabilir Yaparsın aşkım bitti mi bitecek mi erken final mi yapıyor konusunda yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

YORUMLAR

 1. YAPARSIN AŞKIM İLKER AYRIK LA İLERİ GİDEMEZ

 2. karadenizoLduğuiçibittiyaparslnaşklmnmi

 3. Ben bu yarışmaya katılmayı çok istiyordum lütfen bizi davet etmeden kapatmayın final olursa çok üzülürüz lütfen final olmasın

  1. Umarım katılmak nasip olur. Sizi izleriz biz de. Adınız neydi?

 4. Ben bu yarışmaya katılmayı çok istiyorum bir türlü kısmet olmadı beni davet etmeden kapanamasın final olursa çok üzülürüm lütfen final olmasın

 5. Ilker ayrığı çok seviyoruz ailecek lütfen kaldırmayın bu yarışmayı

 6. Lütfen yaparsın aşkım final olmasın ben bu yarışmaya gelmeyi çok istiyoruz ve izlemeyide çok seviyoruz lütfen final olmasın devam etsin

 7. Ailece neşe icinde izlediğimiz tek program lütfen kaldırılmasın

 8. Bitmemeli çok guzel severek bekliyoruz

 9. yayınlanmasını çok arzu ederiz.ailece severek izliyoruz.

 10. Bitmesin diziler sezon finali yapiyor izlenir

 11. Sevdiğimiz bir yarışmaydı ,tekrar yayınlansın lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.