Yaparsın Aşkım Neden Yok Kaldırıldı İlker Ayrık 2019-2020 Yeni Projesi Nedir ?

Fox Tv’nin sevilen yarışma programı Yaparsın Aşkım neden yok neden yayından kaldırıldı. Yeni sezonda İlker Ayrık 2019-2020 yeni projesi nedir ? Ben Bilmem Eşim Bilir ile başlayan serüven Fox Tv’de bu yıl son buldu peki ama reytingleri iyi olan yarışma neden bitti ?

Yaparsın Aşkım Neden Yok Kaldırıldı İlker Ayrık 2019-2020 Yeni Projesi Nedir ?

Yaparsın Aşkım Neden Kaldırıldı Yayınlanmıyor ?

İlker Ayrık’ın geçtiğimiz sezon ekranlarda yayında olan Yaparsın Aşkım yarışması kaldırıldı. İlker Ayrık’ın komple Fox Tv’den ayrıldığını sosyal medyada yaptığı paylaşım ile öğrendik. Yaptığı açıklamada nedenlerinden bahsetti. 2019-2020 yeni sezonda yayınlanacak diziler ve tv programları çok iddialı. Bir çok yeni proje hem kanallardan hem de resmi izinlerden geçmek üzere. Yepyeni daha önce hiç yayınlanmamış projeler ile benzer projeler yeni sezona çok iddialı başlangıç yapacak dedi. Fox Tv’ye teşekkür eden ve gelecek sezonlarda tekrar çalışmak istediğini hatta bu sezonda da bir proje olur ise sunuculuk yapmak istediğini açıkça belirtti.

Yaparsın Aşkım Neden Kaldırıldı Yayınlanmıyor ?

Şuan için kesinleşen karara göre Ben Bilmem Eşim Bilir yani Yaparsın Aşkım Tv programı yayından kaldırıldı. İlker Ayrık ise 2019-2020 sezonu için yeni bir projede yer almak için teklifleri değerlendiriyor. Belli ki farklı bir kanal ile anlaşmış olmasa da büyük ihtimal ile kanal değiştirecek gibi duruyor. Reytingleri iyi olan yarışma programının da bitme sebebini Türkiye’deki ekonomik kriz olduğunu düşünüyoruz. Firmaların kapanması ile marka rekabetinin düşmesi dolayısı ile kanal reklam fiyatların aşağı çekilmesi bunun yanında sunucu ve oyuncuların döviz bazında gelirleri düştüğü için yeni sezonda alacakları paranın karşılığında iyileştirme talep etmeleri çıkmaz sokak oluşturmuştur.

Yaparsın Aşkım Neden Kaldırıldı Yayınlanmıyor ?

İlker Ayrık 2019 – 2020 Yeni Projesi Nedir ?

İlker Ayrık yeni sezonda yine Fox Tv’de olmak istediğini sosyal medya üzerinden paylaşsa da benzer bir program projesi için farklı kanallar ile görüşmede olduğunun da kapalı sinyalini hissettik. Yeni sezonda İlker Bey’i hangi Tv kanalında hangi programda izleyeceğimizi takip edeceğiz. Tüm dizi ve program haberlerini sitemizden takip etmek için bizi sık kullanılanlar listenize ekleyiniz. Siz de aldığınız her tüyoyu bize iletirseniz isminiz ile birlikte sayfamızda paylaşabiliriz.

İlker Ayrık 2019 – 2020 Yeni Projesi Nedir ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yaparsın Aşkım Neden Yok Kaldırıldı İlker Ayrık 2019-2020 Yeni Projesi Nedir ? (1 Yorum)

  1. Bir dizi cikarip yaparsin askimi kousunlar yeter bu kadar dizi biktik artik hep dizi gormekten yeterrrr dedi ki:

    Bir diziyi cikartip yaparsin askimi koyun lutfen yeter bu diziler

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 27 Temmuz 2019